نوع یک سوال پیچیده اما...

من می دانم که این نوع از سوال به جواب اما من کنجکاو بود و می توانید هر چیزی را بر روی اینترنت. من امیدوار بودم

توسط HASHTADONOH در 18 تیر 1399
من می دانم که این نوع از سوال به جواب اما من کنجکاو بود و می توانید هر چیزی را بر روی اینترنت. من امیدوار بودم شاید کسی در اینجا ممکن است می دانم چیزی در مورد این. سوال من این است که با سابقه جوجه و تکامل آنها و شاید هم کمی زیست شناسی.

من مرغ تمام شد 32 ساعت که من آنها را خریداری و آنها تا به حال هرگز دیده می شود یک فرد بالغ مرغ قبل از آنها بودند حمل به فروشگاه خوراک. من مطرح جوجه های خودم را در اندیشه و آنها را دیدم هرگز یک فرد بالغ مرغ تمام وقت آنها در حال رشد است. اما به نوعی آنها می دانند که چگونه به انجام تمام انواع مرغ چیزهایی که آنها واقعا باید تنها قادر خواهید بود به می دانم که اگر آنها مطرح شد توسط یک مرغ. آنها می دانند که چگونه به گرد و غبار استحمام و preen آنها می دانند که چگونه به ابتدا برای پیدا کردن اشکالات آنها می دانند که چه گیاهان به غذا خوردن خوب و آنهایی که برای جلوگیری از, و آنها می دانند که چگونه برای کشتن هر حیوانی آنها را پیدا کنید. آنچه که من پیدا کردن شگفت انگیز ترین, اگر چه, این است که آنها می تواند تفاوت بین یک کرکس و شاهین, شاهین یا عقاب و آنها می دانند که برای پنهان کردن اگر آنها را به دومی. چگونه می توانم آنها را این می دانم که اگر آنها هرگز آموزش داده شده است? و هنگامی که آنها را ببینید یک درنده رهبر گله اجازه می دهد تا یک تیز زنگ تماس برای هشدار دادن به جوجه های دیگر. چه نشانی از او می دانم که چگونه به انجام این کار ؟
به تازگی خریداری چهار جوجه کوچولو و اجازه دهید یک broody مرغ آنها را افزایش دهد. این مرغ هرگز یک مادر قبل و مثل من گفت: او یک مادر خودش. و در عین حال او دقیقا می داند که چگونه به مراقبت از جوجه ها. او می داند که او را به نگه داشتن آنها را گرم و در شب او می داند که چگونه به نشستن بر روی آنها را به طوری که او نمی کند و آنها را سرکوب و او می داند که غذاهای خوب برای آنها را به خوردن و آنهایی که نیستند. چه نشانی از او می دانم این ؟ او همچنین می داند که چگونه به برقراری ارتباط با آنها و آنها را در درک آنچه که او می گوید اما جوجهها از تخم در یک انکوباتور و نمی دیدن یک فیلم مرغ تا زمانی که آنها قرار داده شده تحت broody. چگونه آنها می دانند که چگونه برای برقراری ارتباط?
من می دانم که این نوع از طولانی و پیچیده است اما این پرسش بوده است آزار دهنده در حالی که در حال حاضر, و من هرگز قادر به پیدا کردن پاسخ. من واقعا دوست دارم به درک من جوجه بهتر و کشف کردن که چگونه آنها می دانند که همه این چیزها. اگر شما می تواند به من کمک کند من واقعا آن را درک.

با تشکر از شما در پیشبرد برای هر گونه کمک به شما برای ارائه!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن