توده بزرگ در محصول / محصول آبسه

سلام به همه - این یکی در حال حاضر تشخیص داده شده اما من به خاطر ارسال این اتحاد مرا متوقف کرد و از آن زمان یک

توسط HASHTADONOH در 16 تیر 1399
سلام به همه - این یکی در حال حاضر تشخیص داده شده اما من به خاطر ارسال این اتحاد مرا متوقف کرد و از آن زمان یک دامپزشک به کشف کردن آنچه در جریان است.

من نجات برخی از دختران در حالی که پیش و یکی همواره کمی ضعیف نازک, کند, ترش, محصول, مشکلات, و غیره - اما در غیر این صورت سالم است. او معرفی شد به گله پس از قرنطینه و به خوبی انجام شده است.
من متوجه عجیب و غریب توده (احساس مانند یک میان وعده اندازه نوار شکلات با آجیل ontop - عجیب و غریب من می دانم) در محصول کمی در حالی که پیش و شروع درمان به صورت نهفته محصول حتی اگر او فضولات خوب بودند. من نمی توانستم فکر می کنم از چه چیز دیگری می تواند آن را جدا از سرطان است. آن را کاهش نمی دهد در سایز بنابراین من او را به دامپزشکان.

آنها در زمان یک نمونه و بررسی توده - آن را پر از باکتری ها و سلول های التهابی و تشخيص محصول آبسه. آنها به من گفتند که این باعث شد از خوردن چیزی که سوراخ او محصول دیوار ها و باکتری ها می کردم. بدن او مهر و موم شده آن (آبسه) و او انجام شده خوب در حالی که آن را به آرامی رشد می کند. او در آنتی بیوتیک های خوراکی و دامپزشک امیدوار است که آن را در آن خود را بدون عمل جراحی (آن ذوب شده به محصول دیوار و آنها بسیار مردد به لمس آن را در لحظه ای). تا کنون 4 روز است و نیمی از اندازه از آن استفاده می شود - بساز!

من خواهد شد به روز رسانی این پست بعد از آن زمانی که من می دانم بیشتر در مورد اینکه آیا یا نه این درمان با این نسخهها کار - امیدوارم که این کمک می کند تا کسی که در طول راه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب