یادگیری (دیر) اما یادگیری

و اموال خریداری شده در سال گذشته آغاز شد و یک گله کوچک از دو ماه پیش. در آن زمان چهار Pekin اردک و هشت "رنگین

توسط HASHTADONOH در 19 خرداد 1399
و اموال خریداری شده در سال گذشته آغاز شد و یک گله کوچک از دو ماه پیش. در آن زمان چهار Pekin اردک و هشت "رنگین کمان" پولت همه از آن من در حال حاضر فکر می کنم به احتمال زیاد نیوهمپشایر قرمز به عنوان دیگر عکس از نزدیک شبیه خود را متوسط مایل به قرمز, رنگ, تمیز, زرد و سیاه, نوک دم. تنها ظاهر پوست سفید و بسیار کمتر سیاه نشانه گذاری من سوال شناسایی چند. ماه گذشته افزود: برخی از Cornish, سنگ, چهار Pekins برخی از تیره برهما و تعدادی از ستاره های دنباله دار طلایی. بسیاری از آنها به خوبی انجام می دهند هر چند از دست یک زن و شوهر از دسته دوم شب اول (برخی از "عدم رشد" و یک کشنده آسیب). قدیمی ترین در حال حاضر رایگان-محدوده خوشبختانه در بیشتر از یک هکتار (هر چند آنها بسیار نزدیک به انبار در حال حاضر) در جنوب شرقی خورشید گذراندن یک شب در یک حصار از 1200 متر مربع حیاط با مرغ خانه در حدود 200 متر مربع پا مجموعه بیش از یک علاوه بر این حصار 350 متر مربع پا اجرا کنید.

در حالی که ما لذت بردن از تخم مرغ اردک هنگامی که آنها در حال پرورش بسیاری از مردان به مقصد برای میز شام.

انتظار می رود به عمد شروع به "اجازه" برخی از محوطهء اطراف انبار مخلوط چند ماه پایین خط, خواندن, در حال حاضر به دیدن آن (در صورت وجود) انتظار می رود که این صفات ما بیشتر میل در یک گله یا اگر من جسارت به ژنتیک حیات وحش در اینجا که در آن بسیاری از گام زد اما چند مستند کرده اند. نگرانی در مورد تاریکی برهما و گرما دراز مدت مولد از ستاره های دنباله دار و مطلق سرعت در آن Cornish (که ما در حال حاضر تماس butterballs) در وزن قرار دهید. اما زمانی که خود را تنها منبع است که اغلب خارج از بورس, محلی, مزرعه, فروشگاه, شما نمی تواند بیش از حد انتخاب کننده...

COVID-19 تعطیل بسیاری از محلی, مامان و پاپ مزارع و کودکان ما احاطه شده توسط پرورش دهندگان تجاری (وین, تایسون, ConAgra) - هیچ شانسی برای رقابت با آنها هیچ علاقه ای در پرورش جوجه های خود و یا با استفاده از روش خود را - آن را فقط و من به دنبال یک مخلوط تخم مرغ و گوشت مایل به فروش/تجارت اضافی به کشورهای همسایه است. اضافه کردن اضافی حیوانات (بز) برای پیوستن به این دو سگ و گسترش باغ به عنوان ما همچنان به روشن سطح زیرکشت حرکت مبلمان در خارج از انبار و تعیین آنچه رشد می کند در اینجا با موفقیت.

بسیاری از همسایگان بالا بردن گاو پنبه یا (muscadine) انگور. حیات وحش محلی شامل یک نیم دوجین ترکیه که سفر یک زن و شوهر بار در هفته یک تعداد انگشت شماری از گوزن (تا حدودی بیشتر گریزان و خال خال تنهایی) گراز وحشی (من فرض کنیم یک باتلاق است که یک چهارم مایل از راه دور, اما ما در خیلی بالاتر از زمین) موش و چند, خاکستری, موش مار. شرط بندی امن ما معمول مکمل rattlers و مرجان مارها و همچنین, اما آنها ثابت کرده اند که تقریبا نامرئی است.

انتظار عمدتا در خفا انجام دادن در اینجا و به عنوان خوانده شده, اما ممکن است گاه به گاه پرس و جو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب