لیلی قلم مو کوتاه مو حیوان خانگی Detailer بررسی

نقد و بررسی این پوچ. نام او Lani, و او می تواند ، که لیلی با قلم مو کوتاه مو حیوان خانگی Detailer. این طراحی شده است برای حذف گفت: موها از نیمکتها پارچه و فلان چیز. Lani در مقابل لیلی. حماسه مو نبرد. چه کسی برنده است ؟ به نقد و بررسی!

آنچه در آن است ؟

آن را یک حیوان خانگی مو remover برای حذف خیره به دام افتاده خز از فرش و پارچه.

طراحی و امکانات

من عاشق من ساده و کاربردی به خوبی طراحی ابزار. لیلی قلم مو کوتاه مو حیوان خانگی Detailer متناسب با این لایحه کاملا. این اساسا یک خشک کن برای پارچه برای رفع چروک موهای حیوان خانگی از خود پارچه.

طراحی شده است فریب آمیزی هوشمندانه است. شما یک جامد پلاستیک مرکز با مطرح لبه برای آسان آوردن. ضخامت حلقه لاستیک در اطراف مرکز است که به “خشک کن” مو به دور از پارچه. شما رو تخت لبه گرد و لبه ها و گوشه ها به منظور رسیدن به او برس به هر فرد فضای شما در حال تلاش برای رسیدن به.

در اینجا یک نمای جانبی از قلم مو. اتمام زبر و خشن پلاستیکی و ضخیم لاستیکی. این چیزی است که ساخته شده است به گذشته تقریبا برای همیشه لطفا برای.

هنگامی که شما می خواهید برای تمیز کردن سطح, شما به سادگی کشیدن قلم مو در سراسر سطح. گرفتن طراحی باعث می شود آن را بسیار آسان به رسیدگی و مانور. بررسی تفاوت بین منطقه من تمیز روی نیمکت (راست) و uncleaned منطقه (سمت چپ).

به عنوان شما کامل قلم مو در سراسر, سطح, شما شروع به دیدن آن موهای شمع تا در لبه منطقه شما در حال کار. آن را کمی سخت به انتخاب کنید تا بر روی نیمکت, پارچه, پس من یک تست بر روی یکی من پوچ مورد علاقه پتو بر روی پسر من تخت. چک کردن مو در جمع آوری مربع سیاه و سفید.

کمی کار جلو و عقب با قلم مو و شما ببینید کسانی که در اعماق زمین موها ستون…

… و در اینجا نتیجه نهایی. توجه داشته باشید که آن را دریافت نکرد تا هر مو, اما من می توانم ’em با یک ربات بیشتر کار می کنند.

در اینجا یک مثال دیگر را روی یک پتو (من خراب اهسته ناپدید شونده بسیاری از پتو در مجموعه او). این یکی مرا شگفت زده کرد, به عنوان آن را کشیده موهای که من حتی نمی بینیم تا زمانی که من شروع به استفاده از این چیز!

در پایان تست آن را به وضوح لیلی که شکست Lani برای نبرد بیش از مو. این قلم مو انجام این کار در سراسر سطوح مختلف. ما از عمده ریختن فصل در این نقطه در بهار اما من به دنبال به جلو به تست بیشتر هنگامی که ما را به سقوط. خواهیم دید که چه کسی برنده دور دوم!

به نظر می رسد مانند لیلی باعث می شود یک نسخه بزرگتر از این دستگاه است که من توصیه می کنم اگر شما سطوح بزرگ برای تمیز کردن است. این مرد کوچک مفید است برای سطوح کوچک مانند یک نیمکت, کوسن, اما آن را مشغول نگه داشتن شما در تمام طول روز در یک منطقه بزرگتر است. برای فضاهای کوچک, اما آن را بزرگ!

چیزی که من دوست دارم

  • ساده و راحت طراحی شده است.
  • ساخته شده است به آخرین برای همیشه لطفا برای.
  • آسان برای استفاده است.

چه نیاز به بهبود

  • اندازه کوچک خواهد بود یک تمرین اگر شما در حال تمیز کردن سطوح بزرگتر.

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم لیلی قلم مو کوتاه مو حیوان خانگی Detailer دقیقا آنچه در آن است: ساده و به خوبی ساخته شده است دستگاه است که تنها یک چیز هست. اگر شما فوق العاده مو doggos شما احتمالا نیاز به حمله به سطوح با یک خلاء برای اولین بار و با استفاده از این برای دریافت لجبازی مسائل. برای من سگ آن را کامل است. شما ممکن است بخواهید برای چک کردن صف خود را از محصولات (لینک زیر) اگر شما بزرگتر مناطق به تمیز کردن.

قیمت: $12.00
که در آن به خرید: می توانید آن را در آمازون است.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط لیلی برس.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>