نقد و بررسی – چگونه بسیاری از دستگاه های شما نیاز به شارژ? اگر شما چیزی مانند من شما باید حداقل یک گوشی بی سیم از earbuds, اپل, یک, watch, چند, چراغ قوه, یک بلندگوی بلوتوث قابل حمل, باتری, شارژر و غیره. و کسانی که فقط من دستگاه. همسر و بچه ها همه باید تعدادی از دستگاه های به نگه داشتن شارژ به عنوان به خوبی. همه که می گویند وجود دارد تقریبا همیشه چیزی بودن شارژ در هر زمان داده شده در خانه من. وارد ChargeHub X4 از نوآوری های بی حد و حصر.

آنچه در آن است ؟

این ChargeHub X4 چند پورت دستگاه شارژر که شمع به طور مستقیم به خروجی دیوار اجازه می دهد تا شما را به شارژ تا 4 دستگاه در یک زمان. هر پورت است قادر به قرار دادن تا 2.4 آمپر زمان تا به کل از 5 آمپر در تمام چهار پورت. این است که مقدار زیادی از قدرت برای شارژ یک دستگاه بزرگ مانند اپل در سرعت کامل در حالی که همچنین شارژ گوشی, بلوتوث, earbuds, و یا دیگر دستگاه های کوچکتر در همان زمان. علاوه بر چهار شارژ پورت ChargeHub X4 شامل یک متغیر روشنایی شب نور چراغ برای کمک به پیدا کردن راه خود را در تاریکی. تاشو شاخک های آن را آسان به بسته بندی آن را تا زمانی که شما نیاز به آن را بر روی بروید.

 

چه چیزی در جعبه ؟

  • ChargeHub X4
  • کتابچه راهنمای کاربر

مشخصات سخت افزاری

  • ورودی: 100 – 240VAC – 50 / 60Hz 1200mA Max
  • 4x USB-خروجی: 5VDC / 5A
  • حداکثر خروجی: 2.4 حداکثر در هر پورت
  • شب نور چراغ حداکثر روشنایی: 50 لومن
  • مجموع قدرت: 25W
  • وزن: 0.5 پوند
  • ابعاد: 4 × 2 × 6.25 اینچ
  • رنگ: سفید / بادام با گل رز طلا تر و تمیز

طراحی و امکانات

ChargeHub X4 یک دستگاه کوچک در حدود اندازه یک زن و شوهر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از کارت با یک حلقه از Led برای روشن کردن رسانه ها در تاریکی است. این برنامه شامل یک سفید/بادام بدن با یک گل رز طلا تر از آن چیزی است که شما در حال رفتن به می خواهید به پنهان کردن.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی است به عنوان ساده به عنوان کوه در می رم از شاخک های اتصال آن به خروجی دیوار و متصل کردن به عنوان بسیاری از خروجی کابل به عنوان شما نیاز به شارژ دستگاه های خود را. شب با استفاده از نور LightSense فن آوری به طور خودکار به نوبه خود در زمانی که چراغ اتاق بیرون رفتن. به کم نور شب نور نگه دارید انگشت خود را بر روی TouchSense سنسور و انتشار آن زمانی که آن می رسد مورد نظر نور; برای خاموش کردن نور شب به سادگی با فشار TouchSense سنسور.

چیزی که من دوست دارم

توانایی به یک شارژر به قدرت تمام دستگاه های بزرگ است. نه نیاز به پیگیری یک دسته کامل از جدا کردن شارژر واقعی راحتی. من هنوز هم باید کابل جداگانه برای پیگیری در انواع مختلف (رعد و برق, micro-USB, USB-C و…) اما تا زمانی که همه چیز را با استفاده از همان استاندارد است که رفتن به ادامه تواند یک مشکل.

آنچه که من می خواهم تغییر

من نمی توانم فکر می کنم از هر بدی با ChargeHub X4. شاید نسخه سیاه و توانایی تغییر رنگ LED خواهد بود اما در غیر این صورت این نشانی از آنچه در آن قرار است انجام دهد و فراهم می کند یک کمی از نور هنگامی که آن را مورد نیاز است. من لازم نیست خیلی بیشتر از آن.

افکار نهایی

با بسیاری از دستگاه ها در زندگی ما و بیشتر در حال اضافه در همه زمان ها آن را به خوبی به چیزی بسیار مفید به عنوان یک چند پورت شارژر را حداقل کمی از زندگی من است که بسیار ساده تر.

قیمت: $39.99
که در آن به خرید: نوآوری های بی حد و حصر و یا Amazon.com
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط بی حد و حصر نوآوری.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im