لنگش مرغ با هیچ آسیب قابل مشاهده

من 7 از 10 تا 12 هفته مرغ 3 که من کردم حدود 2 هفته پیش. من نگه داشته و آنها را از هم جدا برای حدود یک هفته و

توسط HASHTADONOH در 29 تیر 1399
من 7 از 10 تا 12 هفته مرغ 3 که من کردم حدود 2 هفته پیش. من نگه داشته و آنها را از هم جدا برای حدود یک هفته و آنها یکپارچه در حال حاضر. هنوز هم وجود دارد برخی از درگیری بین جدید و قدیمی پرندگان اما هیچ چیز من در مورد نگران است. آنها در تعقیب یکدیگر یک اما و گاهی اوقات پک اما آن را احساس بسیار طبیعی (?)

دیروز متوجه شدم که یکی از اصلی پرندگان خالدار ساسکس بود لنگش. آن به نظر نمی رسد بیش از حد بد اما من چک او را به هر حال. وجود دارد هیچ قابل مشاهده جراحات و من تقریبا مثبت است که هیچ یک از انگشتان خود را شکسته است.
امروز صبح متوجه شدم که شلی بدست به طور قابل توجهی بدتر است. او شده است تخمگذار پایین بیشتر از روز است اما وقتی که او راه می رود آن تقریبا مانند او را تنها با کشیدن بدن خود را همراه با یک پا. من بررسی آن از صبح امروز نیز هست و هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از آسیب. بسیار پایین پای او به نظر می رسید کمی گرمتر از دیگر, اما دیگر از آن چیزی است که به نظر می رسید از عادی.
من سوال اصلی این است که اگر هر کسی می تواند به من کمک کند کشف کردن چه چیزی اشتباه است با او. من نفرت را به دیدن او در درد اما من هیچ ایده چه باید بکنید! او متنفر بودن برداشت که نیست ساخت این گونه آسان تر است.
اما من هم بدونم که اگر من باید جداگانه قدیمی و جدید پرندگان دوباره ؟ در ابتدا به نظر می رسید مثل من اصلی پرندگان بودند فقط چیدن در جدید اما در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه 3 جدید پرندگان انجام می دهند بیشتر از پرخاش. آن را نمی فوق العاده خشونت آمیز را اجرا اصلی من در پرندگان وجود ندارد بسیار بیشتر از آن است. آنها فقط با هم زندگی می کنند به طور کامل برای حدود 5 روز, بنابراین من می خواهم به فکر می کنم که آنها فقط به برقراری مجدد خود را در سلسله مراتبی اما من هرگز قبل از این انجام داده بنابراین من نمی خواهم به آن پیچ و یک گله که دعوا برای همیشه لطفا برای.
هر و همه توصیه این است که بسیار استقبال مینماید!!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب