این photoswitch است که قابل تنظیم برای حساسیت. می آید “در” در هوای گرگ و میش که در عمل رله به نزدیک درب. در صبح در سپیده دم از photoswitch می رود “خاموش” که د energizes رله که سوئیچ به مجموعه ای دیگر از مخاطبین است که قطب مخالف و در نتیجه درب باز می شود. الکترونیک در photoswitch یک پنجره از عملیات بین مراحل پس از آن را ضربه و به صورت ابر در طلوع و غروب را نقطه اوج. این یک تجاری جزء است که به طور معمول در عمل چراغ های خیابان.

به عنوان دور به عنوان یک تایمر? مورد نیاز نیست مگر اینکه شما می خواهید برای انجام کاری دیگر از صبح و شب. این photoswitch است که قابل تنظیم برای حساسیت. FIWW آن انجام شده است و عملکرد به عنوان طراحی شده است. من فقط نمی باید یک به پایان رسید عکس دستی که همسرم پیشنهاد من آن را ارسال کنید.

12v Photoswitches پاپ حق با هر E-خلیج و یا آمازون جستجو به عنوان 12v DPDT رله. همین کار را با سیلندر خطی – مشخصات معدن در حال 12v موتور 400 سفر (فقط زیر 16″).

DPDT رله 8 زبانه. دو برای سیم پیچ چهار برای ثابت تماس دو برای تغییر تماس با ما.

قدرت جریان به photoswitch سپس به سیم پیچ رله.

4 ثابت تماس قطب مخالف (+- سپس -+) تغییر جهت موتور و “تغییر” تماس با ما برو به محرک.

نیمه جنگلی, اما من فقط ديگر دو سیم به یکدیگر اتصال به محدود کردن ظروف سرباز یا مسافر و لی لی در سراسر رله.

اگر شما قطب عقب بر محرک همه شما باید انجام دهید این است که مبادله محرک های خطی سیم در رله.

کلیدی در اینجا این است که این سیستم با استفاده از ذاتا اعتماد کردن قفسه قطعات. که اساسا طراحی شده برای انجام آنچه من انجام می دهند با آنها. من واقعا نفرت داشتن برای استفاده از هر یک تایمر با توجه به سال از سردرد در گلخانه. هرگز قابل اعتماد پیدا کنید و زخم باز در “خط ولتاژ” خنک کننده ترموستات و humidistats.

من طرح چیزی در یک دقیقه و یک سیم کشی عکس بعدی زمان من بیش از در قفس.

خوب نیمه درهم و برهم اما من در تلاش بود برای نشان دادن سیم کشی مهار ترتیب به جای کمتر قابل خواندن “نظریه” نمودار. و البته اجزای مختلف ممکن است دارای پوسته های مختلف. استفاده از نمودار در قطعات شما خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im