مایع سفید مدفوع سبز با تکه های

او به اسهال است. چه چیزی باعث آن می تواند چیزهای متعدد.

اول فکر کرم. آیا شما از دیدن هر نشانه ای از کرم در مدفوع?

دوم فکر می تواند کوکسیدیوز. به برخی از شما می خواهم نیاز به یک دامپزشک به نگاهی به یک نمونه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای از آن است.

آخرین فکر می تواند گرما. آن را بسیار گرم که در آن شما هستند ؟ بسیاری از ما بهار آب و هوا در حال حاضر, اما بسیاری از بنگاه ها در سراسر جهان پس من نباید فقط فرض کنیم.

او در حالی که بیشتر مربوط. این نشان می دهد او به خوبی احساس نمی. با عدم خوردن و اسهال و من تکیه به کوکسیدیوز و یا احتمالا چیزی که او می خوردند که سمی یا غیر سالم است.

آن را نیز می تواند مسائل داخلی مانند بیماری کبدی و یا داخلی تخمگذار. است او گذاشته شده اخیرا ؟ می کند و شکم احساس پیچ و تابدار? آن را یک توده سخت تحت دریچه?

وجود دارد بسیاری از امکانات.

من شخصا می خواهم آهسته داروهای خانگی برای ویتامین ها/الکترولیت ها/پروبیوتیک ها. من می خواهم به طور کامل متوقف اسانس اسطوخودوس infuser. پرندگان بسیار حساس و ریه ها و به احتمال زیاد است که انجام می دهند به مراتب آسیب بیشتری نسبت به خوب.

اگر آن را کوکسیدیوز, herbals در این نقطه کمک خواهد کرد. آنها تنها کمک به ممانعت از overgrowths درمان نیست. شما نیاز به قرار دادن او در Corid که شما می توانید در فروشگاه حیوان خانگی.

ایضا برای کرم ها. شما نیاز به انتخاب کنید تا برخی از حفاظت رب (بز wormer استفاده کردن برچسب برای جوجه).

در غیر این صورت آن را TLC با گیاهان امید در بدن او fends همه چیز خاموش است.

بدون یک دامپزشک برآورد که می تواند گران قیمت و بسیاری از دامپزشکان نمی دیدن جوجه, بهترین این است که به طور کلی حمایت و برای درمان به احتمال زیاد برای اولین بار. اگر که کار نمی کند, شما را به بعدی حرکت می کند به احتمال زیاد.

لطفا یک عکس از او و مدفوع. همچنین نتایج خود را از تپنده معده او. باید آن را به احساس می کنم مثل یک نرمال حفره شکم پر نشده با مایع یا چیزی سخت است.

افکار من.
LofMc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>