امروز به روز شد. من گینه-wanna be مرغ کشف keets در اندیشه قفس. و او نمی خواهد اجازه دهید هر مرغ در قفس. (اندیشه کننده قفس در قفس).
او نگه داشته تا راکت و او را تعقیب دیگران و اوقات تلخی تا زمانی که من تصمیم گرفتم امروز روز من در حال حرکت (دور هاهاها از او پی در پی hollering)…بچه ها به دیگر قلم – تغییر لانه سگ با شاخه و tarp ،
بنابراین من رسیده و گرفتار baby one و او پرواز در من یک روانی cobra ninja حرکت و ضرب و شتم تار از من ساخته شده است که من از دست دادن یکی از keets در قفس. به خوبی او را به ادعا می کنند آن را به عنوان بلند او فرزند از دست رفته و من دستگیر گذشته ،
وقتی که من رفتم به سر keet او آمد و در من دوباره و دوباره و من در نهایت برداشت دو X چهار غوغا به دفع او را خاموش کردم و زد haha. خون در حال اجرا کردن هر دو پاهای من از خراش او تحمیل شده و من مطمئن هستم که بیمار باید بسیاری از کبودی فردا.

در آن زمان او در تمام طول روز برای پیدا کردن جایی که من آنها را نقل مکان کرد. بنابراین من باز قلم به او اجازه پیوستن به او در نوع خود و keets ( البته) فکر می کردم او یک pterodactyl – بنابراین من اجازه دهید او را به خارج. یک زن و شوهر بیشتر هفته ها و شاید آنها همه می توانند با هم زندگی کنند.

همانطور که برای مجروح keet – خب.. من سعی کنید برای گرفتن عکس. اما آنچه که من فکر می کنم اتفاق افتاده است که آن را جابجا و یا تضعیف تاندون در آن “مچ پا”. آن طناب پلاستیکی آن پا را از زانو بالا. پای خود را تا حدودی و آن را نشانی از آن استفاده کنید. اما آن می تواند به جای شب بسر بردن. و آن hobbles. پس آن چه در آن است امیدوارم از آن خواهد شد قادر به انطباق و رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im