Mama گرم پد در اندیشه (تصویر سنگین) – به روز رسانی

صحبت کردم در این مورد قبلا در موضوعات دیگر. من می خواهم بگویم آن خود من ایده درخشان اما در واقع من تو را دیدم یک فیلم ساخته شده توسط یک زن که broods جوجه های خود را در خارج از منزل با استفاده از پد گرما “غار” و نی. ایده شیفته من و من آرزو می کنم من می تواند به اعتبار مناسب. افسوس که من نمی توانم پیدا کردن این ویدئو در حال حاضر, بنابراین من امیدوارم که اگر شما می دانید که در آن شما پرش در اینجا و به ما اطلاع دهید. دوست عزیز من Beekissed شد و همچنین با الهام از پد گرما پروژه. كه قلم از اطلاعات خوب و من خوش شانس هستم که او یکی از بهترین معلمان است.

من با استفاده از این پد گرما روش هنگامی که ما تا به حال یک جوجه کوچک که سرمازده ، (شما می توانید با کلیک بر روی لینک در امضای من به عنوان خوانده شده دیده بانی ماجراجویی.) من استفاده از آن را برای زمان کوتاه او در داخل خانه و سپس نقل مکان کرد و آن را خارج از قفس. این کار را به خوبی که من در حال حاضر استفاده از آن را برای ما آخرین دسته از جوجه ها. آنها قرار بود برای شروع در قفس از شر chatzum. با این حال ما چند هفته کشش طولانی از خوشبو آب و هوا به پایان رسید بعد من کردم بچه ها به طوری که آنها در خانه تا زمانی که ما به عقب بر گردیم بالای صفر است. یکی با سرمازدگی پا به اندازه کافی بود. پس از آن بیش از حد شیرین من, شوهر, در بیمارستان است و پس از او من اندیشه ساز ما کمی پشت در خارج از قفس اندیشه ساخته شده است.

در حال حاضر به “چیستی”. من با استفاده از یک سیم جعبه سگ با پارچه سخت افزار در حال اجرا کمی تا دو طرف برای جلوگیری از فراری. خاص این جعبه دارای یک درب جلو و درب سمت توانا doggone دستی! من با استفاده از برخی از خوب قدیمی مطبوعات ‘n مهر زد و آن را در اطراف جعبه. باور کنید یا نه آن را در واقع به میله های پارچه سخت افزار بسیار خوبی است. پس من جمع بیش از حد تحت جعبه. این است که انجام یک کار فوق العاده از نگه داشتن تراشه در داخل جعبه و تمام زندگی من کف اتاق! آن را کمی شلوغ تر در آن وجود دارد از من بود اما در چند روز آنها را به رفتن به تالار اندیشه.


من یک تکه سیم شمشیربازی و خم آن را به یک حلقه. پس از آن من بود آن را با باز کردن سمت پایین. شما می توانید ببینید که در آن من با استفاده از نوار چسب برای پوشش دادن هر گونه امتیاز به جا مانده از برش سیم. وجود یک سوراخ در بالا که من دوست ندارم بنابراین کمی از سخت افزار پارچه پوشش آن.


من با استفاده از یک پرتو افتاب گرم پد. شما می توانید در کنترل است که من می توانید انتخاب کردن به استفاده از “خودکار کردن” ویژگی بنابراین پد باقی می ماند در همه زمان ها است. به عنوان جوجه ها رشد می کنند و خود را به عنوان نیاز به یک مقدار زیادی از گرما تغییرات من می توانید با استفاده از یک بزرگتر بیت از حصار را حلقه بلندتر و روشن کردن دما در گرمایش پد. این صفحه گرم از مدل کوچکتر – نیز وجود دارد یک بزرگ و که یکی از ما خواهید بود با استفاده از زمانی که جوجه ها بیرون بروید امیدوارم در پایان این هفته است.


پد و حرارت است آویخته بر روی قاب سیم. من نمی خواهم راه سخت افزار پارچه نگه داشته پد و حرارت از ساخت کامل تماس با قاب تمام راه را به پایین تا من جایگزین آن را با یک قطعه کوچکتر فقط بزرگتر از سوراخ. است که کار را بهتر از آنچه شما در تصویر ببینید. البته اگر قراضه خود را از نرده هیچ سوراخ شما را وادار به جست و خیز این اتصالات.


دوباره با من خوب مطبوعات ‘n مهر من تحت پوشش با یک حوله تاشده با آن است. بله, آن را به چوب و چوب بسیار محکم. من پاره ورق های طولانی تر از من نیاز و خورده بیش از حد تحت فشار دادن آن نیز وجود دارد. این را نگه می دارد لبه حوله تاشده با هم نگه می دارد و حوله تمیز را پوشش می دهد و تمام آن چیز ساییده کمی حاشیه که در حوله به طوری که جوجه نمی سعی کنید به آنها غذا خوردن.


حوله مجمع می رود بر روی صفحه گرم با کمی سایه بان برای حفظ نور و به آنها حس بودن قادر به پنهان کردن. حوله است که جمع و در پایین لبه های قاب و در پشت قاب آن می رود تمام راه را به پایین به کف اندیشه برگزاری در گرما و بسته کردن پشت.


شما می توانید ببینید که چه تاریک و دنج آن است که در زیر وجود دارد. در سمت راست شما می توانید ببینید که در آن حوله کشیده است تمام راه را به پایین – من در تلاش بود برای به دست آوردن کمی نور بیشتری در آن وجود دارد برای این عکس. Um کار نمی کند!

آنهایی که کمی عاشق این. آنها می خواهم به نشستن در بالا (از این رو مطبوعات ‘n مهر و موم پوشش) و آنها را در داخل و خارج در را برای گرم کردن سریع درست مثل آنها را تحت یک broody. آنها صرف بیشتر وقت خود را خارج از “غار” کاوش در خوردن و نوشیدن و آنها کنترل خود را به راحتی. هنگامی که چراغ بیرون رفتن در خانه همه آنها رفته اند زیر برای شب. در 24 ساعت اول آنها بوده است می خواهم در اینجا آنها در حال حاضر می خواهم یاد گرفتم که شب است و وقت خواب. آنها لازم نیست که یک نور سخت در تمام شب است. آنها آرام تمام شب طولانی – هیچ cheeping یا fussing در همه. فقط به برکت آرام! من شخصا فکر می کنم که طبیعی چرخه روز/شب و یک شب پر از خواب می تواند به کاهش استرس در جوجه ها اما من هیچ مطالعه به عقب این ادعا غیر از حس مشترک. خطر آتش سوزی نیز کاهش می یابد. من نمی خواهم حرارت در لامپ های آن را نشان می دهد ؟


من هم شروع به آنها را با عمودی نوک پستان waterers. من می دانم که این یکی بیش از حد بزرگ برای این اندازه اندیشه اما دوباره آن را فقط برای چند روز. در این قفس من با استفاده از, افقی, نوک پستان بزرگ دختران, اما من فکر می کنم که در آن طول می کشد تلاش کمتر برای آنها به اندازه کافی آب از عمودی ، من هم کوچکتر waterer فقط با دو افقی نوک پستان است که من به شما استفاده از زمانی که من آنها را به حرکت در خارج. من یاد گرفتم این در حالی که مراقبت از پیشآهنگی. او نمی تواند روی پای خود ایستاده – او ایستاده بود در hocks – و او نمی تواند تعادل و پرس افقی, نوک پستان ها به اندازه کافی بنابراین ما بودند کلیک کردن بر روی آن برای او هنگامی که او رفت و برای آب. من این یکی در وجود او را برای یک زمان کوتاه و سپس رفت و برگشت به افقی که او قوی تر است. این کار خیلی خوبی است که من در حال حاضر 2 جوجه waterers – من مبتدی سیستم و متوسط. هنگامی که این نوزادان از رفتن به قفس آنها خواهد بود کاملا آشنا با چگونه کار می کند. و آن را در زمان کمتر از نیم دقیقه به آموزش این جوجه یکروزه از آن استفاده کنید. یکی رفت و کلیک بر روی فلز براق چیز. آب در آمد! او نوشید او را پر کنید و دیگران او را دیدم آن را انجام دهد و من هرگز تا به حال به انجام کاری است. من لازم نیست به نگرانی در مورد یک waterer خیس ملافه و غرق شدن جوجه. عمودی waterers فراموش نشت کمی بیش از افقی آنهایی که اما آن را بسیار آسان تر به استفاده از یک کاردک برای تکان دادن و حرکت شبیه چمچه زنی تا بیت از مرطوب بستر به طور مستقیم تحت, نوک پستان, از آن است که به کل یک اندیشه کامل از ریخته poopy آب.


من می خواهم به ترک شما با دو عکس بیشتر – این است که طلایه دار دامنه پس از بهبود از خود سرمازدگی به اندازه کافی برای رفتن به خارج از دختران است. آنها می توانید ببینید او می تواند آنها را ببینید اما آنها از هم جدا شدند. او می تواند بازگشت به خود “انسان غار” اما دختران نمی تواند او را دنبال کنید به این دلیل که درب سیمی در چنین راهی است که تنها او می تواند مناسب از طریق. Mama صفحه گرم نگه داشته و او را گرم و حتی با دماهای زیر نقطه انجماد. ما جمع شده روی قاب سیم به یک بستر نی که حفر شده بود به پایین در عقب نسبت به جلو به جای استفاده از یک حوله در خارج وجود دارد برای نگه داشتن گرما.


او به نظر می رسد بسیار دنج در آنجا نیست او ؟ روز من در زمان این تصویر آن 4 درجه زیر صفر است.

من امیدوارم که این اطلاعات مفید بوده. من اصلا ادعا می کنند که این بهترین راه برای بالا بردن جوجه, اما آن را بهترین راه برای من به آنها را افزایش دهد. این فروم همه چیز در مورد به اشتراک گذاری و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته ام در اینجا از BYC و چگونه من تغییر آن متناسب با وضعیت ما. آن را به عنوان طبیعی به عنوان من می توانم بدون broody و جوجه ها به خوبی آماده هنگامی که روز می آید برای آنها را به حرکت به قفس. هیچ تنظیم به تاریکی هیچ تنظیم دیگری waterer و آنها و دختران می توانید آشنا با ایمنی از میله های بین آنها را. ما خواهید بود با تنظیم بزرگتر اندیشه در خارج وجود دارد ساخته شده تحت مدفوع هیئت مدیره به عنوان به زودی به عنوان من عزیز همسر از بیمارستان مرخص و ما می خواهیم با استفاده از همان تنظیمات به عنوان ما استفاده می شود برای دیده بانی فقط بزرگتر به جای جوجه تر از فقط یکی. من انجام این کار او را انجام دهد آموزش و نظارت. اگر شما هر گونه سوال و من خوشحال به آنها پاسخ دهد و اگر من می توانم.

ویرایش برای اضافه کردن: دوست من Perchie دختر به ذکر است که قاب سیم باید بالاتر باشد و در مقابل از در عقب. من که من را فراموش کرده به آن اشاره زمانی که من بود به این شرح است. من فکر می کنم هر چند که شما می توانید ببینید مخروطی در عکس. کوچکتر chillier جوجه ها می توانید به عقب و بزرگتر جوجه ماندن بیشتر به سمت جلو. با تشکر Deb برای اشاره به این که حذف, بنابراین من می تواند آن را درست!

ویرایش مورخ 05/21/2017 در BYC پلت فرم وجود دارد هیچ راهی برای ویرایش یک پست. این پلت فرم جدید فعال این هفته اجازه می دهد برای اواخر ویرایش. استفاده از آن, من می خواهم به بازدید کننده های جدید لینک به روز رسانی در قاب راه اندازی. برخی از کاربران گزارش جوجه بودن به دام افتاده بین سیم و پد و متاسفانه حداقل یک جوجه از دست داده بود. که یکی از جوجه ها بیش از حد بسیاری از. اما بهتر سیستم بسیار بیشتر در موضوع و می تواند سخت برای پیدا کردن مگر اینکه شما می خواهید به خواندن هر صفحه برای رسیدن به آن. بنابراین برای انتخاب بین جدیدتر راه اندازی و اصلی راه اندازی آسان تر برای شما, من به شما یک لینک که شما را به طور مستقیم به @Beekissed راه اندازی است که بسیاری از ما تغییر کرده است. من امیدوارم که این کمک می کند!

https://www.backyardchickens.com/th…e-brooder-picture-heavy-update.956958/page-46

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>