مقاله – این هفته 6 کار از خانه برای کار روزانه من در Cummins Inc. و من گفته ام چند نفر که اجتماعی فاصله و پناه در محل واقعا شده یک مسئله برای من چون به عنوان یک درونگرا من آموزش این کار را برای سال 😉

به طور جدی هر چند حتی اگر من مهم نیست که به تنهایی در طول روز این بدان معنا نیست که من نمی خواهم به صحبت کردن با مردم است. فقط قبل از جهان قفل کردن خواهر امی معرفی من به مارکو پولو. نه ایتالیایی اکسپلورر. مسلما زمانی که او برای اولین بار ذکر شده ارسال مارکو پولو به دوست پسر و دختر و خواهر زاده من جسیکا من فکر می کردم او تنها با استفاده از برخی از اصطلاح عامیانه است که من نمی دانم برای آنها ارسال یک پیام به صورت متن. اما پس از آن متوجه شدم که او صحبت کردن در مورد یک برنامه را بر روی تلفن خود را.

آنچه در آن است ؟

مارکو پولو یک برنامه رایگان برای iOS و اندروید است که توابع به عنوان یک عمودی فرمت تصویری دستگاه مخابره ترانزیستوری. و وقتی که من می گویند که همچنین بدان معنی است که وجود دارد بدون تبلیغات آزار دهنده به هم ریختن صفحه نمایش.

چرا من آن را دوست دارم

شما ممکن است تعجب که چرا هر کسی که می خواهید به استفاده از این برنامه به جای استفاده از یک برنامه مانند FaceTime, زوم, اسکایپ و دیگر جریان ویدئو/کنفرانس برنامه های. من فکر می کنم بهترین چیزی که در مورد مارکو پولو است که آن را نه یک زمان واقعی جریان ویدئو/کنفرانس برنامه. با مارکو پولو شما ارسال ویدیو و زمانی که فرد یا افراد در انتهای دیگر آن را ببینید, آنها می توانند به آن پاسخ دهند راست پس از آن و یا صبر کنید و پاسخ که آنها هم به دلیل وجود دارد هیچ فشاری برای برگزاری یک زمان واقعی و چهره به چهره گفتگو. و همچنین خیلی سریع تر از تایپ کردن یک پیام به صورت متن.

با این برنامه شما می توانید صحبت کردن به کسی که در یک و یا شما می توانید گروه از دوستان. برای مثال قبل از جهان رفت و آجیل و خواهر و خواهر زاده جین (همسر) و شروع کردم به مجله باشگاه. ما با هم دو بار در فرد به کامپیوتر بیش از همه چیز لوازم التحریر (نوت بوک, مجلات, واشی, نوار, برچسب, stencils و قلم و غیره). اما با این پناهگاه در محل سفارش ما نمی تواند انجام دهد دیگر املاک mtg بنابراین ما شروع به یک ژورنال کلاب گروه مارکو پولو که در آن ما می توانید به اشتراک گذاری همه چیز وجود دارد و آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.

مارکو پولو فوق العاده اساسی وقتی که می آید به ویژگی های. آن را تا به برخی از فیلترهای دوربین یک voice changer توانایی دودل بیش از و شما می توانید با ارسال یک عکس یا متن بر اساس تصویری. اما من نه به فیلتر, بنابراین من فقط با استفاده از پایه تصویری از ویژگی های که در آن شما با فشار دکمه شروع برای شروع این ویدئو و دکمه توقف برای پایان دادن به آن. شما می توانید بسیار ساده تر از آن است.

یکی دیگر از چیزی که من در مورد مارکو پولو است که هر کس که شما در حال صحبت کردن بلافاصله دریافت یک اعلان که آنها در حال دریافت مارکو پولو و آنها می توانید شروع به تماشای آن تقریبا در زمان واقعی به عنوان ارسال فرد است و آن را ضبط کنید.

در حالی که شما در حال تماشای این ویدئو شما می توانید یک انتخاب بسیار کوچک از emojis مانند شست چهره شکلک قلب, چهره غمگین و دعا دست. اگر ارسال فرد در حال تماشای صفحه نمایش آنها را ببینید emoji شناور در سراسر آن را به عنوان آنها در حال صحبت کردن است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, فیلم هایی که شما ایجاد می کنید با مارکو پولو نمی ناپدید می شوند پس از چند دقیقه آنها چوب در اطراف در یک رونده اسلایدهای بشکل نوار فیلم در پایین صفحه نمایش به طوری که شما می توانید به عقب و تماشای آنها را دوباره آنها را رو به جلو آنها را به شخص دیگری در این برنامه و حتی آنها را ذخیره کنید به دستگاه خود را به نگه داشتن برای همیشه.

برای اولین بار 24 ساعت Polos ذخیره شده بر روی دستگاه شما. پس از 24 ساعت آنها نقل مکان کرد و به مارکو پولو ابر و اگر شما انتخاب کردن برای تبدیل شدن به یک مشترک ($9.99/ماه.) آنها خواهد بود بایگانی شده در برخی از نقطه. من همین حالا مشترک و نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا زمانی که من شروع به استفاده از مارکو پولو, اما من هنوز هم می توانید ببینید فیلم هایی که من از اواسط ماه فوریه و آن را در حال حاضر نسبت به پایان مارس به عنوان من نوشتن این.

شما می توانید ببینید مارکوپولو.من برای اطلاعات بیشتر و شما می توانید بررسی کنید, گوگل, بازی برای اندروید نسخه از نرم افزار و فروشگاه App برای نسخه های iOS. اجازه دهید من می دانم اگر شما آن را امتحان کنید و آنچه شما فکر می کنم!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de