موش در قفس مرغ – کمک کند ؟

بسیار خبر خوب این است که شما در حال حرکت جوجه های خود را به یک متفاوت دائمی ساختار!

خلاص شدن از جوندگان دشوار است. بسیار آسان تر در شرایط منحصر به فرد خود را به مطمئن شوید که شما نمی توانید آنها را در جدید خود را در قفس/اجرا شود. برای انجام این طرح به سنگین سنج سخت افزار پارچه با 1/2″ مش. آنها قادر نخواهد بود برای دریافت از طریق آن. یا حفاری آن در 12″ تمام راه را در اطراف محوطه و یا قراردادن آن در بتن جای پا است که حفر کردن بیشتر از آنها خواهید تونل. سپس مطمئن شوید که شما آن را تمام راه را به سمت سقف. اطمینان حاصل کنید که هیچ حفره ها در ساختار خود است. یک چراغ قوه در شب و ببینید که وجود دارد هیچ “نشت” از نور است. اگر وجود دارد مهر و موم آنها را با مواد محکم و یا مسائل آنها تنگ با پشم فولاد.

در ضمن در حال حاضر هر تکه غذا به بیرون از قفس/اجرا هنگامی که جوجه ها بروید به جای شب بسر بردن. شما می توانید با قرار دادن هر یک از تعدادی از تله است که شما می توانید در یوتیوب تنها زمانی که جوجه ها امن هستند در قفس خود را و مطمئن شوید که همه آنها گرفته شده تا قبل از جوجه ها در حال سست دوباره. تکرار تا زمانی که آنها رفته و یا شما حرکت می کند جوجه های خود را به جدید خود را جوندگان ماکرو اس دی حفاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>