Moing سفر – اسپل پا? تضعیف تاندون? والگوس ناهنجاری? چه کسی می داند.

من فکر کردم من می خواهم سند این آنهایی که کمی پیشرفت در اینجا. برخی از زمینه های:

طلایی Crele Legbar, تخم از یک حمل تخم مرغ. تخم خود را در جولای 9/20. تنها تخم مرغ به تخم تخم مرغ آمپول هر دو تا به حال مسائل مربوط به خود را بر eggtopsy. یکی بود قطع کرده بود غشاء محدودیت زرده. دیگر تلاش شد به تخم پس از تلاش برای کمک به, تنها برای پیدا کردن یک تغییر شکل جوجه با شدید underbite و به طور کامل وجود ندارد ، پلک نرمال بودند اما هیچ گلاب وجود داشته است.
به نظر می رسد طبیعی است که حذف از رشد fluffed قرار داده و به اندیشه.

26FDE869-5C6C-4468-90CF-937ACBC095A7.jpeg

همه جوجه من/ducklings brooded همان راه با یک MHP نی و کاغذ حوله بیش از بالا برای چند روز تا زمانی که آنها کشف کردن تمام مواد غذایی چیزی.
2 روز بعد در جولای 11, متوجه جوجه نمی شد بیرون آمدن از زیر MHP و هنگامی که در تلاش برای حرکت کشیدن خود را با بال خود را. این امر همچنین سقوط در آن hocks.

حذف جوجه از اندیشه و بر اساس چه جوجه شد و تلاش برای حرکت به نظر می رسد به یک اسپل پا مسئله است. بنابراین hobbles رفت.

پس از اعمال hobbles پاها تا به حال یک چرخش آشکار به بیرون از بدن است. به جوجه را 24 ساعت در hobbles در مورد آنها اصلاح این مسئله است. آنها نمی. سود تنها به hobbles بود که پاها نیست قادر به “قورباغه پا” هنگامی که او سعی به حرکت می کند.

01FB09B4-5EA5-4CF1-AB45-ADDC00356170.jpeg

پس از بازگشت به تخته رسم.
آن را به نظر می رسد در این زمان است که او تا به حال یک آشکار تضعیف تاندون در پای راست با پتانسیل روی پای دیگر به دنبال کت و شلوار. آن را هنوز هم در جای خود اما خیلی بیشتر تلفن همراه, سپس آن را باید. بنابراین پای راست شد و به طور کامل توسعه یافته در پشت جوجه تاندون نورد بازگشت به محل و پا پیچیده شده در یک موقعیت افزایش یافته است. پای دیگر تحت درمان قرار گرفت به طور مشابه اما بدون نیاز به جای تاندون.
او سپس در یک جوجه صندلی و سمت چپ اضافی برای 24 ساعت.

73710822-E419-49CE-ADE4-B50FA6329E4C.jpeg

این صندلی بود و کمی بیش از حد کوتاه و انگشتان خود را کشیده پایین به طوری مختلف صندلی ساخته شد و پد و حرارت مرتب به طوری که او هنوز هم می تواند مخاطب آن باشد اما نه بیش از حد گرم است. او دارای درپوش بطری آب و مواد غذایی, ظروف و نمیفهمد چگونه به خوردن و نوشیدن از آنها را به راحتی. در ابتدا او را فقط خوردن از دست من اما هنگامی که او متوجه شده بود سمت راست وجود دارد, او حریص.

E4E0C23E-C1DE-4546-BFC2-C64883AE24FF.jpeg

این زمان آن در ژوئیه 13. آن شب پیچد برداشته شد و پاهای او را برد. آنها stiffly بیش از حد افزایش یافته اما یک زمان کوتاه صرف ogentle رام تمرینات به زودی سست آنها را و پاهای او در حال حاضر خم به طور معمول. Stiffly اما راست به اندازه کافی.
بازگشت به جوجه صندلی او رفت و به او اجازه دهد به حرکت پاهای خود را آزادانه و بدون تحمل وزن. حدود 4 ساعت بعد او خارج شده و قادر به ایستادن اگر چه او تعادل ندارد.

383A1288-4D12-4667-B4B0-EC27438BE6FB.jpeg

او می تواند مراحل را تا زمانی که او را نگه می دارد مرکز تعادل بیش از پاهای او را و او را در یادگیری است. من مطمئن هستم که او را از اینجا بروم اما من امیدوار هستم که او بهبود می یابند حداقل تا حدودی و من لازم نیست که برای کشتن او. 🤞اگر او بهبود به اندازه کافی قادر به دریافت با کمک برخی, خوب, من حدس می زنم من باید یک خانه مرغ

من به روز رسانی در چند روز با او می سازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>