Moms are more stressed during Covid-19مادران اغلب دیده می شود که نیروگاه multitaskers که می توانید همه چیز را در یک بار. ما شام پایان یک بار از لباس های شسته شده و کمک با مشق شب همه در حالی که پرستاری کودک ما. اما هر مادر می تواند به شما بگویم که در تلاش برای چند کاره است استرس زا باشد. اضافه کردن در سراسر جهان همه گیر و استرس ما را از طریق سقف. این باید به عنوان جای تعجب نیست که بچه ها بیشتر تاکید کرد در طول COVID-19.

اگر شما بودند به همکار در داخل خانه اکثر خانواده ها در وضعیت فعلی جهان ما, شما احتمالا پیدا کردن مادران در نظر گرفتن فشار از کار با کودکان. این نیست که دست کشیدن در برابر مردان در زندگی ما, اما از آن است که حقیقت صادقانه – وقتی که می آید به مراقبت از کودکان و زنان بیشتر احتمال دارد به مراقب اولیه. با جهانی همه گیر در دست این افزایش ده برابر شده است. نه تنها ما انجام به طور معمول پخت و پز و تمیز کردن و مراقبت اما در حال حاضر ما گرفته اند و در نقش معلم آن شخص PE معلم و مدیر و مشاور و…شما نام آن را, ما در حال انجام آن است.

استرس ما احساس می کنیم در یک روز به طور منظم از پدر و مادر است و هیچ چیز در مقایسه با استرس بسیاری از خانواده ها احساس در طول COVID-19 بیماری همه گیر. استرس والدگری تعریف شده است به عنوان “پریشانی یک تجربه زمانی که آنها احساس آنها فقط نمی تواند مقابله به عنوان یک پدر و مادر است. خواسته های قرار داده شده در آنها را بیش از حد بالا هستند و آنها لازم نیست که این منابع به آنها را تامین کند.” و که فقط تعریف روزمره استرس والدگری. اضافه کردن در تلاش برای انجام آموزش از راه دور با منابع غیر قابل اعتماد و تکنولوژی استرس های مالی به دلیل شغل از دست داده و سطح پایین اجتماعی و حمایت شما پدر و مادر که در آستانه شکستن.

و اگر چه ما آموخته اند که به چند کاره هستند تحت مقدار زیادی از استرس والدگری است که بیشتر شبیه به بقا آموزش ترياژ و علم نشان داده است که زنان بهتر در عملکرد چند تکلیفی نسبت به مردان و در این مواقع استرس ناشی از کروناویروس که باعث ما را به ضربه دیوار.

مرتبط: مادران هستند بیشتر تاکید کرد در مورد پدر و مادر? بله مطالعه جدید می گوید

تحقیقات جدید به تازگی انجام شده توسط هیات علمی در دانشگاه نورث وسترن در ماه مارس سال جاری به بررسی نابرابری جنسیتی ناشی از COVID-19. محققان معتقد است که بر خلاف نمونه رکود اقتصادی که در آن یک مرد است که به احتمال زیاد به از دست رفته به دلیل بحران اقتصادی در این همه گیر جهانی زنان در حال پیدا کردن که آنها نه تنها از دست دادن شغل خود هستند اما همچنین در نظر گرفتن شرایط اجتماعی نقش مراقب اصلی ده برابر شده است. دلیل این است که از این مفهوم است که مدرسه در منزل و به طور کلی والدین باید مراقبت سقوط بر روی شانه های خود را به دلیل هنجارهای جنسیتی.

این تحقیقات همچنین نشان داده است که پس از پایان فوری بحران هنجارهای اجتماعی در کار از خانه و حتی مراقبت های اولیه نقش ممکن است شروع به تغییر. “فراتر از بحران فوری وجود دارد که نیروهای مخالف که در نهایت ممکن است به ترویج برابری جنسیتی در بازار کار است. اولین کسب و کار به سرعت در حال اتخاذ انعطاف پذیر مقدمات کار که به احتمال زیاد به باقی بماند. دوم وجود دارد همچنین بسیاری از پدران که در حال حاضر به مسئولیت اولیه برای مراقبت از کودکان که ممکن است تضعیف هنجارهای اجتماعی است که در حال حاضر منجر به نامتعادل توزیع تقسیم کار در کارهای خانه و مراقبت از کودکان.”

پس چگونه می تواند ما را در کاهش استرس والدگری و چند وظیفه ای در مادران قبل از آنها شکستن ؟

خیلی از پدر و استرس ناشی از یک کلی طرز فکر. اگر ما می تواند تغییر ذهن ما در مورد جنسيت هنجارهای اجتماعی و اعتقادات در مورد فرزند پروری و مراقبت ما ممکن است دریابید که این بار از پدر و استرس به خصوص در طول COVID-19 خواهد بود به اشتراک گذاشته شده توسط هر دو طرف به جای سقوط تنها بر دوش مادر است.

مرتبط با: 5 نیاز به دانستن مشترک پدر و مادر راهنمایی

در خانه, پدر و مادر می توانید شروع به اشتراک گذاری عاطفی و فیزیکی بار تسهيلگر به خصوص اگر پدر و مادر هر دو در حال کار از خانه. پدر و مادر می تواند تجارت روز مدرسه در منزل و یا تجارت کردن افراد مختلف با کودکان و نوجوانان. پدران می توانید شروع به ساخت وعده های غذایی بیشتر و کمک در کارهای خانه بیشتر از قبل از همه گیر. برای مادران مهم است به یاد داشته باشید که زندگی متفاوت به نظر می رسد در حال حاضر. اگر بچه های خود را نمی خورند کامل ترین و سالم و متعادل غذا برای هر وعده غذایی که خوب است. اگر شما از دست یک کلاس زوم جلسه که خوب بیش از حد. اگر یک روز شما صرف تمام روز فقط تماشای فیلم و خوردن پاپ کورن, که فوق العاده است. بچه دادن خود فضل و درخواست کمک را کمک به تسکین استرس والدگری در طول COVID-19 فوق العاده است.

در یک مطالعه انجام شده در سال 2016 مشخص شد که کسانی که دوستدار خانواده سیاست های دولت هستند بیشتر احتمال دارد که کمتر استرس والدگری. ایالات متحده بدترین برای خانواده پسند سیاست های دولت است. هنوز هم اگر coronavirus همه گیر می کند یک چیز خوب شاید از آن خواهد شد که سیاست های کاری خانواده ها تغییر خواهد کرد به طوری که آنها بیشتر فراهم خانوادگی, پشتیبانی, کاهش استرس والدگری که پدر و مادر یعنی مادران و تجربه در هر روز است.

عکس: g.grinvalds/شاتر

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale

لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im