نقد و بررسی – آن بوده است در حالی که از من نیاز به یک شارژر قابل حمل, اما به عنوان گوشی من مسن تر باتری شروع به پوشیدن. پس من باید شارژ بی سیم, من نمیفهمد که بهترین گزینه برای یک بانک قدرت خواهد بود که آن را پشتیبانی می کند. Mophie شده است جامد تولید کننده قدرت بانک ها در سال, تا زمانی که من تو را دیدم آنها Mophie Powerstation به علاوه XL, من هیجان زده به آن را امتحان کنید.

آنچه در آن است ؟

این Mophie Powerstation به علاوه XL بی سیم قدرت بانک با یک ساخته شده در کابل رعد و برق به صورت سیمی یا بی سیم شارژ.

مشخصات سخت افزاری

 • 8,000 میلی آمپر باتری
 • بی سیم و سیمی شارژ
 • ساخته شده در کابل رعد و برق
 • 18W خروجی
 • چند دستگاه شارژ

چه چیزی در جعبه ؟

 • Mophie Powerstation به علاوه XL
 • کتابچه راهنمای دستور العمل

طراحی و امکانات

بسیار وجود دارد که همراه با Mophie Powerstation به علاوه XL. من آن را عجیب و غریب است که آنها را شامل نمی شود یک کابل شارژ هر چند آن را با استفاده از یک کابل رعد و برق است که بسیاری از کاربران آیفون خود را شارژ.

دیگر از پورت شارژ این پاور بانک دارای یک پورت USB برای وصل کردن هر گونه کابل شارژ است که شما ممکن است نیاز. دوست داشته آندروید? شما هنوز هم می توانید هزینه آن را فقط خوب است.

اگر شما یک دستگاه iOS با این حال, شما هم می توانید به صورت بی سیم شارژ (اگر آی فون خود را یا مدل آندروید اجازه می دهد تا) و یا پلاگین در از طریق ساخته شده در کابل رعد و برق. شارژ با کابل رعد و برق به سرعت می رود. من زمانی که گوشی من رفت از 25-80% در حدود 45 دقیقه است. من حتی بیشتر تعجب است که من اپل به سرعت شارژ بالا و همچنین پس از آن یک نسل قدیمی تر اپل هوا.

من واقعا دوست داشتم که ساخته شده در کابل جمع دور سادگی و مغناطیسی فلپ نگه داشته و همه چیز پنهان است. آن را نیز دارای یک نگاه زیبایی شناختی به آن بسیار شبیه به اپل مورد/پوشش. که همراه با براق/مات از بقیه پاور بانک آن را می دهد یک نگاه براق.

شارژ از طریق بی سیم بسیار کمی کندتر است. برای من شارژ بی سیم مناسب برای داشتن در میز من. من می توانید انتخاب کنید تا به تلفن و تنظیم آن را زمانی که من نیاز به. شما فقط باید به فشار دکمه در سمت شروع به شارژ. هنگامی که شما بلند کردن گوشی شما باید کمی وقت به آن محل بازگشت و بدون نیاز به آن را دوباره فشار دهید. شما همچنین با استفاده از این دکمه برای بررسی چقدر آب باتری را ترک کرده است.

تنها چیزی که مرا نگران در مورد شارژ بی سیم بود از حرارت آن تولید شده است. بین این گوشی و بسته خود را در آن قرار داده و یک مقدار خوبی از گرما.

یک چیزی که من متوجه شدم در مورد Powerstation به علاوه XL اندازه. این یک نسخه ضخیم تر از آی فون X. وزن به نظر می رسید کمی سنگین تر از گوشی خود با وجود اینکه دو ضخامت. ضخامت ساخته شده از آن کمتر قابل حمل, اما, از آنجایی که من نمی تواند آن را در یک جیب یا من کوچکتر کیف پول.

چیزی که من دوست دارم

 • شارژ سریع در هنگام استفاده از شارژ سیمی
 • اتهامات سریع با کابل رعد و برق
 • ساخته شده در کابل رعد و برق (برای شارژ دستگاه)

چه نیاز به بهبود

 • نوع حجیم
 • بدون کابل شارژ

افکار نهایی

به طور کلی آن را واقعا راحت به Mophie Powerstation به علاوه XL روی میز به بالا تا گوشی من بعد از کار. من می توانم مجموعه ای از تلفن در قدرت بانک و فراموش کردن در مورد آن را برای کمی. اگر من نیاز به یک سریع کمی آب به من برای بقیه روز من همیشه می تواند آن را در پلاگین با کابل رعد و برق شامل و آن را بسیار به سرعت گوشی من شارژ می شود. من مطمئن هستم که چقدر من استفاده از این برای سفر از آن است که کمی بزرگ, اما آن را بسیار راحت به اطراف برای شارژ قابل حمل. اگر شما به دنبال گرفتن قدرت بانک برای دستگاه خود و سپس نگاهی به Mophie Powerstation به علاوه XL.

قیمت: $99.95
که در آن به خرید: Zagg سایت و اپل
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Zagg.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de