گل در قفس.

من نمی دانم که چگونه آنها چه مدت شما تا به حال آنها را دارد و آنچه در آن مانند به نظر می رسد و یا خود از گزین

توسط HASHTADONOH در 18 تیر 1399
من نمی دانم که چگونه آنها چه مدت شما تا به حال آنها را دارد و آنچه در آن مانند به نظر می رسد و یا خود از گزینه های دیگر هستند بنابراین من شما را از طریق برخی از مشکلات ممکن است با گل.

گل ناخوشایند است و کثیف. آن می توانید کفش های خود را و لباس خاک ممکن است لغزنده برای شما به راه رفتن در آنها ممکن است مسیر گل و لای به داخل لانه و تخم مرغ ، آن را می توانید آن را سخت تر برای مراقبت از آنها.

اگر آنها مجبور به ایستادن در گل بیش از مدت طولانی مرطوب می تواند آسیب خود را ، اگر آنها می توانند خارج از آن و اجازه دهید پای خود را خشک این است که از یک معامله بزرگ. اما ثابت مرطوب می تواند مضر باشد.

جوجه مدفوع در هر کجا که هستند از جمله در گل و لای. اگر مدفوع مرغ سازد و مرطوب باقی می ماند این می گند به آسمان بالا. آن است که وحشتناک بوی ترش. همچنین تولید آمونیاک. آمونیاک خطرناک است برای آنها را به نفس, اما آن را نیز سبک تر از هوا است. تنفس آمونیاک خوب است برای آنها و یا شما. آن است که حتی بیشتر خطرناک است اگر آن را می شود به دام افتاده در قفس و می تواند افزایش یابد. اگر آنها به دام افتاده در آن منطقه پر از گل تمام وقت تمام مدفوع خود را می رود وجود دارد. اگر آنها صرف بیشتر وقت خود را در جایی دیگر مدفوع ممکن است ساخت تا که بد است.

گل می تواند تبدیل به ناسالم به خصوص اگر آن را مدفوع در آن است. این تک یاخته است که باعث کوکسیدیوز رشد در در گل و لای است که مدفوع مرغ ها در آن است. قالب ممکن است رشد در آن وجود دارد. اگر آب می ایستد, پشه ها می نژاد. مرطوب poopy گل سالم است.

برای بسیاری از ما اجرا است رفتن به دریافت گل آلود هنگامی که آن را در مجموعه, مرطوب, در حالی که برای. که تنها چیزی است که بسیاری از ما زندگی می کنند. اما من فکر می کنم این مهم است که به نگه داشتن اجرای خشک را به عنوان به عنوان شما می توانید و به لبه دار کردن گزینه به جاهای دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب