زمانی که من جوجه برای اولین بار در سال گذشته شوهر من فکر می کردم کاملا دیوانه به عنوان من او را شگفت زده کرد من با کمی کرک توپ نوزادان است. من خیلی هیجان زده بود و تا به حال برنامه های بزرگ برای ساخت آنها را در یک قفس در طول زمان آنها را در اندیشه. حدود 2 هفته قبل از آنها بودند با توجه به خود را در ماجراجویی بزرگ به خارج از منزل بزرگ 2 از 4 شروع به مبارزه با من و حال من دست پاچه و فکر آنها نیاز به فضای بیشتر در حال حاضر. من دست پاچه و بی درنگ رفت و به Jax بورس و خرید ارزان-o استارت قفس کامل با جعبه تودرتو و اجرا کنید. سریع به جلو چند هفته و معلوم 2 که مبارزه با هر دو Roos! شانس من! و در حال حاضر من گیر کرده بود با این احمقانه استارت قفس حداقل تا بهار آینده. از آنجایی که آنها دامنه رایگان, من هیچ نیاز خود را “اجرا” در واقع به عنوان یک اجرا… من بوده است, تبدیل همه چیز به بیشتر از محصور قفس برای زمستان و من باز و بست(بازدید کنندگان) خود را به “اجرا” هر روز صبح و هر شب.

من آموخته زیادی در این آخرین سال نو, نوزادان, اما یک چیزی که من نمی شد آهسته به گرفتن بر روی این است که مگر اینکه شما می خواهید به خطر از آنها برداشت و قتل عام توسط موجودات شب شما نیاز به قفل آنها را در هر شب و اجازه دهید آنها را هر روز صبح. چه؟! من یک فرد بالغ! من چیزهایی برای دیدن و سفر به… من هم نمی خواهم به صرف دیگران مگا در اتوماتیک مرغ درب زمانی که من این عجیب و غریب موقت راه اندازی رفتن با من استارت قفس و من به راحتی می توانید انتقال آن به آینده جدید قفس.

من به شما صرفه جویی در خشک اطلاعات در چالش بدانند برق رله و قطب سوئیچ اما… اگر شما یک فرد بصری من ساخته شده برخی از سرگرم کننده نقشه های سیم کشی برای هر دو مستقیم منبع قدرت و انرژی خورشیدی.

قطعات مورد نیاز:
-JVR 12V تایمر سوئیچ قابل برنامه ریزی دیجیتال 12 ولت DC/AC باتری تایمر – $11.99
http://a.co/d/iYs1EWL

– DC 12V 5A کویل 35mm DIN Rail DPDT 8Pin قدرت رله + سوکت پایه – $11.88 (2 pc – شما فقط نیاز به یک, بنابراین پیدا کردن یک 1pc برای $6ish اگر شما می توانید!)
http://a.co/d/184sDkI

– Chanzon 12V 5A 60W AC DC منبع تغذیه: آداپتور (ورودی 110V-220V خروجی 12 ولت 5 آمپر 60 وات) مبدل DC – $15.84 (اگر شما در حال حاضر باید یک منبع تغذیه فقط یک سیم اتصال آداپتور برای آسان اتصال/قطع)
http://a.co/d/9dGQXSi

– محرک های خطی موتور 750N 12V Dc 200 پوند 305 میلی متر سکته مغزی برقی درب بازکن – $35.89 (به هر اندازه که شما نیاز دارید)
https://www.walmart.com/ip/Linear-A…S-305MM-Stroke-Electric-Door-Opener/959284971

– برق سیم و برش
– دریل / پیچ گوشتی
– کوچک فیلیپس
– نوار الکتریکی
– مواد به عنوان مورد نیاز (درب کابینه لغزنده یدکی چوب برای قاب و غیره.)
– ضد آب کانتینر برای ذخیره برق در

کل هزینه: $75 – شما قطعا می توانید دور با کمتر اگر شما باید برخی از قطعات تخمگذار در اطراف به عنوان مثال آداپتور برق می تواند از یک مانیتور رومیزی.

** توجه داشته باشید – شما همچنین می توانید آن را حرکت دادند و پس از آن باز می شود و بسته به سمت و به جای بالا و پایین بسته خود را راه اندازی / محدودیت فضا.

*توجه داشته باشید #2* – اگر هر یک از لینک های بالا نشان می دهد که آنها به فروش می رسد از جستجو در سایت برای این بخش وجود دارد و باید گزینه های بیشتر… معمولا فقط یک نمایندگی. هفتم قطعات ذکر شده را شامل پانل های خورشیدی یا باتری گزینه بنابراین شما باید به شکار آن پایین اگر رفتن انرژی خورشیدی.

لطفا tag من اگر شما را تا پایان ساخت یک من خیلی دوست دارم تا ببینید که چگونه آن کار می کرد. من ارسال شده این آموزش در Facebook بازگشت در ماه نوامبر و در حال حاضر بسیاری از موفقیت در ساخت خود را! من شده است با استفاده از آن از ماه نوامبر و آن را برگزار کرده است تا کاملا از طریق دماهای بسیار سرد و یخ/برف در اینجا در کلرادو.

امیدوارم که شما پیدا کردن این مفید! لذت بردن از!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de