اردک من مورد حمله قرار گرفت چیزی idk چه! مشاوره مورد نیاز

سلام خوش آمدید به BYC!می تواند شما را تر و تمیز یک 3cm circumferial منطقه اطراف زخم بنابراین ما می توانیم آن

توسط HASHTADONOH در 5 خرداد 1399
سلام خوش آمدید به BYC!

می تواند شما را تر و تمیز یک 3cm circumferial منطقه اطراف زخم بنابراین ما می توانیم آن را بهتر از آن می بود! پس از آن برای تلفن های موبایل مانند اردک است که در شرایط خوب اصلی ترین چیزی که ما می خواهیم به انجام مراقبت از زخم و اطمینان حاصل شود آن را دریافت نمی کند آلوده بیشتر است که آن را برای تلفن های موبایل مانند شما در حال حاضر انجام می شود به خوبی کار انجام می دهند.

قبل از پریدن به هر گونه نتیجه گیری من می خواهم برای دیدن یک نمای نزدیک عکس از زخم اما چه نگرانی من این است که این دوره طولانی از زمان زخم شده است uncared برای, شما باید در نظر بگیرید که این باکتری ها در گازگیر دهان شد و در حال حاضر نیز برخی از روی پرنده, پوست و در محیط پس از آن کاملا ضروری آن را تمیز نگه داشته شود و پرنده نظارت نزدیک برای هر گونه تغییر را در رفتار خود.

آن را احتمالا می تواند بهترین که او نگه داشته می شود در داخل برای چند روز آینده به نگه داشتن زخم از باکتری ها را در خود استخر ملافه و غیره. همه ما اشتباهات و یادگیری از آنها را نمی شود بیش از حد سخت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب