من کمی Wobbles ناگهان رو به وخامت گذاشت و چه ive

کمی Wobbles انجام آن را ندارد من بلند شدم و تغذیه او و به او آب در مورد او نمی تواند به آن را هر 2-3 ساعت تمام

توسط HASHTADONOH در 30 اردیبهشت 1399
کمی Wobbles انجام آن را ندارد :(
من بلند شدم و تغذیه او و به او آب در مورد او نمی تواند به آن را هر 2-3 ساعت تمام شب. امروز صبح او با خوردن و نوشیدن و cheeping, قدیمی انرژی چشم روشن و واضح است.
ناگهان در اطراف ناهار او فقط بیشتر بی حال تر از معمول او معمولا خیلی متحرک حتی اگر او فقط خود را در ضربه زدن بوت پا در تلاش برای حفظ تعادل خود را.
من را برداشته ارتز و او را پشت در اصلی اندیشه او شکست مواجه به زیر بشقاب منطقه و دوستانش او را در آغوش کشیدن در اطراف او من پاک جدول از ناهار و او بررسی می شود و من او را دیدم پا اسپاسم من در زمان او, اما او تا به حال به تصویب رسید.

من حدس می زنم او احتمالا تا به حال در مسائل داخلی علاوه بر او قابل مشاهده ناهنجاری های او به نظر می رسید بسیار خوشحال تا یک یا دو ساعت پیش. شما لازم نیست همه آنها را برنده من حدس می زنم.
در شادتر توجه داشته باشید که من تا به حال اصلاح خود را به فر, انگشتان پا, زمانی که او کمی بیش از یک روز پیر و کوچک پیچیده جوجه کاملا طبیعی هستند من حتی نمی دانم که گرمای پیچیده چندین همان نگاه. من 19 سالم 8 روزه جوجه ما تا به حال یک مرگ ناگهانی صبح روز بعد از او تخم و Wobbles گذشت روز 8.
من فکر می کنم 19 از 36 تخم مرغ که در رفت و در روز نه که از دست داده بودند در این پست برای یک هفته از eBay از همه جا بهتر از من می تواند برای امید. هاها :)
من فکر کردن در مورد یک موضوع که در آن من در پست یک عکس از هر جوجه و ما می توانیم حدس مرد یا زن وجود دارد علاقه ؟ این امر می تواند سرگرم کننده برای دیدن چگونه بسیاری از درست در چند هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب