عشق من با اردک...

...و عشق وعاشقی خود را با آب!دوم این است که من بعد داشتن اردک و من افتاده سر بیش از پاشنه در عشق با آنها!کسانی

توسط HASHTADONOH در 26 فروردین 1399
...و عشق وعاشقی خود را با آب!

دوم این است که من بعد داشتن اردک و من افتاده سر بیش از پاشنه در عشق با آنها!

کسانی که ارزش کمی peeps جالب به دنبال صورتحساب همیشه بسیار ظریف به دنبال webbed و کسانی که چشمان رسا با سر خود را cocked وری مشابه در من. و من ذکر خود را کمی عشق 'نیش' بر گردن من و لب (اخ!) که من نمی باید اجازه دهید همچنان بنابراین گمان می کنم من باید برای جلوگیری از بوسیدن آنها. من می دانم, من می دانم من قرار نیست به آنها را بوسه اما راهی که من در آن نگاه کنید من شانس بهتری ابتلا به Covid 19 از یک غریبه از ابتلا به سالمونلا از من کودک ducklings.

من کمی زاکسن, جوجه اردک, چشمک زدن است که دیدن دنیا را از راست امروز برای اولین بار. پس از ورود به خانه یک کمی بیش از 24 ساعت پیش از او بوده است در یک نوع از سرگیجه و حالت متناوب سکندری عطف در محافل و قادر به نگه داشتن سر خود را راست.

با کمک چند BYC, اعضای, به من پیشنهادات و دستورالعمل ها برای کمک به او بهبود او به نظر می رسد در جاده به بازیابی...جاده به حالت عادی و سالم کمی خنده دار اردک.

من ادامه خواهد داد سفر من از اینکه اولین بار اردک مالک/بهار 2020 اردک موضوع در اینجا. اولیه من موضوع را می توان یافت در اینجا برای همه پس زمینه داستان عشق من با اردک!

عشق در نگاه اول!

334DECCE-E37E-43EC-B7F7-6D4EF516F21A.jpeg


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن