نیاز به در آغوش گرفتن را در آغوش گرفتن.

پرونده مردمی از BYC نام من کریس با نام مستعار تر و تمیز.

هدف اصلی از این موضوع است که برای ایجاد یک مکان امن به اجازه رفتن از استرس از زندگی است. من برای خودم می دانم فقط نیاز به کسی برای گوش دادن است که اغلب همه نیاز من. اگر این چیزی است که نه به شما درخواست تجدید نظر من به سادگی درخواست که شما حرکت می کند به یک موضوع. آن را نمی شود برای همه خوب است. آن را بزرگ خواهد بود اگر هیچ کس تا کنون مورد نیاز کمک کند اما برخی از ما پس لطفا احترام می باشد. من با صحبت @بسیار خوب-مرغ در توجه به شروع این تاپیک و او بسیار حمایت از آن است. اگر در هر زمان یک شخص در اینجا احساس می کند مانند آنها در حال تمسخر و یا درمان ناعادلانه من را تشویق به گزارش فرد و نه برای تغذیه پیش فرض.

بنابراین شما ممکن است تعجب که “چرا در جهان صحبت من به این مرد؟” من نمی توانم بگویم من شما را سرزنش بنابراین من سهم کمی در مورد خودم.

من 37 ساله و پدر 3 فرزند 1 که نیست با من زندگی می کنند. من دچار اختلال افسردگی و اضطراب است. در اوایل سی سالگی من با داشتن برخی از مسائل مربوط به دستگاه گوارش و تصمیم به رفتن برای یک انتخابی روده بزرگ را فراهم میسازد. برای حفظ داستان کوتاه من 1 عمل جراحی تبدیل به 4 عمل جراحی و چپ من بسیار نهادینه شده است. من تا به حال بسیاری از واکنش های جانبی با 2 حوادث پیشرو به من پیشرفتی نداشته است.” من برای هفته در یک زمان با هیچ مواد غذایی و بدن من بود به خطر بیافتد به طوری که من نمی توانستم تماس فیزیکی با فرزندان خود من. من راه رفتن نرمال وزن حدود 190# و من کاهش یافته و به حدود 130#. هنگامی که من در نهایت از بیمارستان بود و در خود من من تا به حال یک مورد بد از ترس از مکانهای شلوغ. انجام کارهای ساده مانند چک کردن ایمیل از سوال بود. من وحشت زده از هر چیز و هر کس. فقط فکر کردن در مورد دست زدن به درب خانه را به دست من لرزید و ضربان قلبم به سرعت افزایش مییابد. من می خواهم به طور کامل در حمله اضطراب حتی بدون انجام هر چیزی. این همه من با برخورد اما رنگ یک تصویر خوب است. اگر شما هر گونه سوال مستقیم مربوط به آن احساس رایگان برای پرسیدن اما من قصد دارم به ادامه. من شده اند قادر به پرداختن به بسیاری از مسائل و هنوز هم به طور منظم از طریق درمان و مداوم می خواهید برای زندگی برآورده. در کل شما ممکن است درک کنند که چرا من ممکن است درک.

من موضوع اصلی این قات زیستن خودم و برخی از اعضا وجود داشته اند برخی از قلب به قلب مورد زندگی است. مردم کمک به مردم است و ابزار قدرتمند است که طول می کشد هیچ مهارت به خوب بکار بردن. من ترک اعضای nameless برای حفظ حریم خصوصی خود را, اما من هیچ مشکل و اعتراف آنها به من کمک کرده ام با مشکلات در زندگی من است. منظورم دست نگه دارید من و پاک کردن اشک های من نوع کمک. من می خواهم به فکر می کنم من قادر به انجام همین کار را برای برخی از آنها. برای کسانی که من صحبت کردن در مورد, اگر شما این به عنوان خوانده شده با تشکر از شما.

نکته این موضوع این است که نمی تواند جلوگیری از خودکشی با این حال من می خواهم به اضافه کردن برخی از اطلاعات برای کسانی که نیاز به چنین کمک کند. برای شروع من شما را دوست دارم. مردم شما را دوست دارم و کسی به شما نیاز دارد. آن را تنها 10 ثانیه از بد قضاوت. لطفا فکر می کنم دو بار. اگر شما احساس نیاز به صحبت با کسی در مورد افکار خودکشی لطفا به ملی خودکشی تدریس خصوصی در خانه. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل کمی کلیشه, اما آنها به نجات بسیاری از زندگی است که ممکن است با ما امروز. آنها را می توان در 1-800-273-8255.

در حال حاضر, من عاشق شروع مرغ کارهای. اگر کسی هر چیزی که آنها می خواهم به دریافت از قفسه سینه خود را, لطفا در صورت احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن. به عنوان یک جامعه از افراد همفکر وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب ما نمی توانیم به یکدیگر کمک کنیم.

:hugs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر