غفلت Pup: عصبانی به روز رسانی!

بنابراین برای کسانی از شما که تا به حال دیده نشده موضوع من در یک توله سگ است که ما به نوعی نجات از همسایه در ا

توسط HASHTADONOH در 26 خرداد 1399
بنابراین برای کسانی از شما که تا به حال دیده نشده موضوع من در یک توله سگ است که ما به نوعی نجات از همسایه در اینجا لینک به آن. https://www.backyardchickens.com/threads/neglected-pup.1377493/

بنابراین به روز رسانی سه شنبه گذشته من به ارمغان آورد او را در رسیدن ثابت و همه از او عکس. او به نام من و دامپزشک سوابق بگویم.

دامپزشک به من سخت دستورالعمل برای نگه داشتن او در داخل و تنها راه رفتن او بر روی یک دسته سه تایی برای حداقل یک هفته است. بنابراین من او را به خانه آورد او را بدهد و او تمام داروها, تغذیه, راه رفتن و به طور کلی برای مراقبت از او. کل صورتحساب دامپزشک برای این سفر بود $193. نه به ذکر است که در گذشته من dewormed او و کک غوطه ور خود را با هزینه خود من. آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.
این آخر هفته من تا به حال به بیرون رفتن از شهر و همسایه ناگهان جلو آمد و پرسید: برای دامپزشک ضبط و ریختن ما پرداخت نیم. در بالا از آن او می خواهم برای مراقبت از او را برای آخر هفته در حالی که من خارج از شهر رفت. من فکر می کردم او در نهایت میخوام گام به گام و مسئولیت. او آمد به خانه من و به 100 دلار اما پس از آن در زمان دامپزشک سوابق و هاری برچسب برای خودش و حاضر به دادن آنها به دلیل این که خود را "سگ".
من واقعا نمی گویند بسیار بیشتر از آنجا که من فکر می کردم آنها ممکن است در تلاش برای به عهده گرفتن اما من رفتم به ترک شنبه و که من در خارج بدون یقه یا کسی به راه رفتن او را با عمل جراحی زخم در شکم او?
خرس. من بی درنگ پیامک خود را "مالک" و به او گفتم دقیقا این است. "سلام اگر شما در خانه و سپس خرس قرار نیست به خارج و فعال را به خود او نه به دلیل درد اما از آنجا که او خطر عفونت و پاره شدن آن را باز کنید. و اگر شما در خانه اجازه مادر خود را می دانید لطفا به او اجازه داخل." که پاسخ او این بود "نگاه شما به ما کمک کرد با او اما ما می تواند مراقبت از خود را در حال حاضر. صحبت کردم به دامپزشک تکنولوژی amd او گفت که او را خوب خارج برای در حالی که کمی. او داخل شده است پس از روز سه شنبه."
به طور معمول این امر می تواند خوب با یک سگ, اما این خاص سگ مراقبت می کند اگر او در درد او هنوز هم دوست دارد chasing cars مصرف کردن به جنگل شنا در تصادفی creeks و گل گودال کوچک آب و نورد در هر مرده چیزی که او بر می آید. اینها مولفه های کلیدی به آلوده شدن و یا پاره شدن پشت باز. شکم او است که هنوز هم قرمز و شفا.
یکی دیگر از چیزی که اشاره کردم به او که دامپزشک توصیه می شود ما "او را" سگ کک حفاظت او به سرعت کاهش یافته است.

در حال حاضر من در از دست دادن. من فکر آوردن او به هیچ کشتن پناهگاه و اجازه دادن به همسایه فکر می کنم او زد چرا که اگر ما او را در خانه ما پس از آن همسایه را به وضوح سعی می کنید و ادعا می کنند که سگ دوباره حتی اگر او هنوز هم حاضر به گرفتن او در $15 کک قرص و یا حتی خوراک ترین روز. دامپزشک صورتحساب به نام من و من با او همه چیز او تا به حال. همه از او, تخت, اسباب بازی, کک قلاده مهار مواد غذایی کک شامپو و dewormer و من به او داده شده از حمام ها و هر چیز دیگری او را مورد نیاز است. وجود دارد هیچ کس دیگری من می دانم که می تواند او را در

هر گونه مشاوره ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب