من سه تا مرغ افسرده نشسته در حدود 36 تخم مرغ; من اولین بار اجازه دادن به هر یک از دختران من هچ برخی از تخم مرغ! هنوز مطمئن شوید که چرا من ارسال شاید من فقط نیاز به یک افزایش اعتماد به نفس و یا برخی از نکات و توصیه های من را بخوانید تا در نشده است. ما گله اعداد حدود 70 در حال حاضر شامل 4 خروس. آنها 7-mo-پیر RIR و BPR و 2-yr-پیر Australorps. همه از این پرندگان و قطعات قبلی از گله دستور داده شد از هرزه درایی جوجه کشی و مطرح در اندیشه.

سه نفر از استرالیا رفته اند broody و ما اجازه دهید آنها را به نگه داشتن تخم مرغ است. من سعی کردم مارک آنها را (از مداد ابرو مالیده سپس خشک پاک کردن نشانگر نمی علامت و همچنین مالیده) اما این یک سیرک من فکر می کنم. به عنوان به زودی به عنوان من تخم مرغ مشخص و شمارش بیشتر نشان می دهد. و پس از آنها مالیده قبلی نشانه گذاری در حال حاضر من نمی تواند بگوید که به تازگی اضافه شده تخم مرغ به قبلی کلاچ. پس هر نگه ’em all دختران. بیایید ببینید که چه دریچه, من حدس می زنم! روز اول به آنها اجازه تنظیم شد مارس 20. بنابراین من فکر کردم ممکن است 10 خواهد بود ما هچ تاریخ اما در حال حاضر من نمی دانم! من با استفاده از یک چراغ قوه در شب گذشته (روز 9?) به شمع تخم مرغ, اما از آنجایی که آنها تخم مرغ قهوه ای و من حدس می زنم من چراغ قوه نیست به اندازه کافی روشن (720 لومن نیست به اندازه کافی روشن است?!?!?) من نمی توانستم زیاد است. بسیاری از آنها را من چشم جنین و برخی از جنبش اما نمی تواند بیرون هوا ساس و یا رگهای خونی. چند ممکن است quitters یا yolkers اما از آنجایی که آنها تمام گذاشته و در همان روز من و باعث می شود که خون در رگهای من مطمئن نیستم – پس من فقط با قرار دادن همه آنها را تحت mommas. من ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که آنها در نزدیکی جوجه ریزی زمان برای تشخیص آنهایی که خورد ،

ما قفس است که 32′-سفر طولانی تریلر. پشت نیم است که جای شب بسر بردن و تودرتو منطقه است. جبهه نیم است که یک اندیشه منطقه و برای ذخیره سازی خوراک و تجهیزات. ما یک قفسه با سیستم 4-گال تیغه سطل گذاشته و در طرف خود و پیچ در محل به طوری که آنها حرکت نمی کند. من برش از وسط درب خروج در مورد 4″ لب. وجود دارد در مورد 4″ از فضای قفسه در مقابل سطل با یک 2×4 لب پیچ در سراسر جلوی هر قفسه. من رمپ رفتن به پایین و وسط قفسه. یکی momma انتخاب یک سطل در مورد 3-1/2 خاموش طبقه و دو نفر دیگر زیر او را در حدود 2 بالا. همه جوجه های دیگر به اشتراک گذاری همان فضا در قفس با mommas و ذخیره کردن در سطل در سه سطح. تا کنون آن را خوب اگر چه من خیلی نیاز به اضافه کردن جدید تودرتو سطل و یک سوم سطح شیب دار. من waterers و یک ظرف کوچک غذا در مقابل broodys لانه در دسترس است. من دیده نمی شود آنها را به خارج از لانه به مدفوع, اما آنها باید – دو تا از دختران جابجا کرده اند ، و همه کسانی که اضافه تخم مرغ نشان داد تا در چند روز اول.

به هر حال من شده است بسیار نگران در مورد آنچه با mommas و تخم مرغ/جوجه به خصوص از آنجایی که آنها نه در سطح طبقه. پس از خواندن بسیاری از موضوعات و مقالات من تصمیم گرفته اند بهتر است به ترک آنها را به تنهایی تا زمانی که تمام تخم مرغ های هچ و سپس حرکت جوجه و mommas به یک اندیشه قلم من داخل همین قفس (وجود دارد یک صفحه نمایش درب بین این مناطق) – برای یک هفته یا بیشتر و سپس باز کردن اندیشه قلم به اجازه mommas و بچه ها دوباره گله تحت نظارت نزدیک. اگر در طول حرکت mommas فرار از لانه پس از آن من باید این اندیشه در حال حاضر راه اندازی و به نوبه خود می تواند در گرمای لامپ. اگر آنها نمی, شکستن و سپس تمام است. من خوانده ام که حرکت قبل از لانه تخم ممکن است باعث mommas به ترک لانه. و من لازم نیست که یک ماشین جوجه کشی. اگر من حرکت آنها را پس از تخم mommas نمی خواهد رها جوجه های خود را. این است که در مورد حق???

هر گونه مشاوره ؟ اشتباهات من در حال ساخت است ؟ راهنمایی کنید ؟ هر گونه کمک قدردانی است!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de