جدید با اره برقی مسائل

برای من سالگرد 20th همسر من خریداری من “واقعی” اره برقی. Stihl MS311.

تجربه قبلی من شده است با $100 دلار اره. Poulan, Homelite, Mcollough هنرمند و یک زن و شوهر از پایان پایین تر Husqs. 2stroke و الکتریکی است. هرگز آموزش داده شده است. فقط انجام داد. آموخته با شکستن و جایگزینی. یک بار در یک درخت گیر کرده? اجرا به فروشگاه دیگر بار و زنجیره ای و گوه. اره برش در زاویه. رفع جوش روش و غیره و غیره…قطع درختان با آنها (30″ کاج), برش چوب با آنها داشته اند و مسائل را با ما اجاق گاز پس از تعمیر به دودکش.. بنابراین در سال گذشته نه چندان کردم سوخته…

در حال حاضر مشکلات دیگر از ساده به شما ضربه یک نقطه خاص و با یک nontunable کربوهیدرات تعمیر هزینه شروع به برابر هزینه خرید.. و برای $25 دلار بیشتر من یکی دیگر را دیدم. و نگه داشتن همه چیز در حال حاضر من دیدم.

همسر و پسر رفت و برداشت جدید من دیدم یه نسخه ی نمایشی در شروع آن است. (ظاهرا وجود دارد “چیزی” شروع Stihls). هنوز مطمئن شوید که چه دیگر نیاز به کشیدن ساسات به مجموعه ای کامل و چوک آن زمان همه از سه ثانیه به شکل. ببخشید صرف تمام شب به تماشای چگونه به راهنماهای در you tube تنها برای پایان دادن به تماشای وبلاگ نویس به مدت دو ساعت انجام مسائل من هرگز فراموش.

زمانی که من آن نوار نفت بود لعنت نزدیک روشن است. مانند.. روغن نباتی تیره تر است پس از سه دقیقه از برش زنجیره ای شروع به سیگار کشیدن. مطمئن تانکر مشغول به کار بود. (آن) ساخته شده مطمئن شوید که تنش آسان بود به اندازه کافی به چرخش زنجیره ای با دست (آن را). اما whne من با گاز کشته آن دود کردن زنجیره ای. من فرض به دلیل hte wierd مایع روشن در آن بود برخی از نقطه دود پایین نفت است. (به تازگی به پخت و پز و آموخته ابو tthat)

برش برخی از کاج که من تا به حال کاهش یافته است در ملک من.

من به تماشای این بچه ها به یک درخت و فقط افقی برش مستقیم از طریق یک دست با اره از معدن. هیچ فشار یا teetering. مستقیم از طریق. من نمی دانم به اندازه کافی در مورد زنجیره جوش می گویند که در آن بود.

اما که در آن بود.

اول من به عنوان خوانده شده. Stihl زنجیر و تیز نیست از hte جعبه. و سپس پیدا کنم که هیچ کس حمل اندازه آنها نیاز دارید. و با وجود این که این اندازه برای 20 سال است. که این را دیدم در واقع این اندازه به تازگی و به جای 13/64 یکی باید با استفاده از 7/32 برای اولین بار نیمی از برش زندگی. switchign این 1/64″ اندازه کوچکتر زمانی که نیمی از برش از بین رفته است.

WTF?

من بسیار عصبانی. من برش مرطوب کاج با $100 اره برای 2-3 فصل بدون هر گونه املاک تعمیر و نگهداری از تمیز کردن و تیز کردن تیغه. شاید به جای یک خط سوخت و پرایمر لامپ. هرگز حتی تا به حال به تمیز کردن کربوهیدرات فیلتر دیگر از فقط آن را انجام می دهند. garrr

آنچه که من از دست رفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im