جدید Chickie-مامان از ورمونت!

سلام مانند بسیاری دیگر در بهار امسال ما تصمیم گرفتیم با توجه به covid ترساندن است که ما می خواهم سعی کنید بالا

توسط HASHTADONOH در 28 تیر 1399

سلام مانند بسیاری دیگر در بهار امسال ما تصمیم گرفتیم با توجه به covid ترساندن است که ما می خواهم سعی کنید بالا بردن مرغ برای تخم مرغ است. یکی از دوستان ما بود که در روند سفارش از هچری و ارائه به تقسیم سفارش با ما. ما به پایان رسید تا با 9 چرم گاومیش orpington جوجه که من می دانستم که هیچ چیز در مورد زمانی که ما تصمیم به رفتن به این ماجراجویی! اجازه دهید فقط می گویند این خانواده تبدیل شده است طرفداران بزرگ از این پرندگان است. آنها در حال حاضر 3 ماه و کاملا خوش تیپ! شوهر من برکت قلب او ساخته شده آنها را در یک قفس است که مقاومت در برابر حمله خرس است و به عنوان زیبا به عنوان یک خانه عروسک! ما هنوز هم فکر می کنم تمام 9 جوجه مرغ هایی که هیچ یک از آنها به نظر می رسد که توسعه هر "خروس جنگی مانند" ویژگی های. ما تا به حال برای قرار دادن دستبند کمی روی آنها را به آنها بگویید از هم جدا و البته همه آنها نام : )
من تا به حال هیچ ایده که ما می رویم تا دیوانه بیش از پرندگان اما هر دو من 14 سال و 19 سال و در راس آنها (ok من بیش از حد)! ما به تماشای فیلم های یوتیوب در مورد آنها و متوجه است که ما نه تنها مردم وجود دارد که عشق خود گله! آنها واقعا به نظر می رسد به عشق ما بیش از حد! آنها جمع شدن ما دور و آمد که به نام! دختر من در تلاش است تا صدای کلیک آموزش آنها را به پک یک چوب برای یک وعده غذایی worm پاداش...آنها گرفتار به که تقریبا بلافاصله. او کار کردن به گسترده تر ترفند (من مطمئن هستم که چه....آموزش آنها را برای دوچرخه سواری در طناب ؟ چه کسی می داند!?)
ما آزاد بودند اعم آنها در طول روز به ما زندگی کردن در کشور است, اما از دیروز ما را یاد یک درس سخت مورد روباه. (نگاه کنید به پست من در مورد ما حمله روباه : ( ) بنابراین من دستور داد برخی از PremierOne الکتریکی شبکههای مرغ و کل "کیت" را به دختران من یک پناهگاه امن است. ما تا به حال راکون آمده در شب که ما گرفته اند پیشگیرانه به معنی تضعیف اما روباه در وسط روز غم چشم بازکن. ما هنوز 9, پرندگان, اما, یکی مجروح و امیدوارم کشد از طریق.
به هر حال خوشحالم از ملاقات شما و من به دنبال به جلو به شنیدن مرغ خود داستان!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de