جدید غذا را سرخ کردن خانواده در اینجا!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?ما تا به حال قرمز لایه های بسیاری از سال پیش برای

توسط HASHTADONOH در 7 اردیبهشت 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?

ما تا به حال قرمز لایه های بسیاری از سال پیش برای اولین بار ما بودند انقلابي در مهد کودک و به خانه آمد و با من اما زمانی که ما نقل مکان کرد و بین آنها رفت و به یک خانواده جدید.

زمانی که ما نقل مکان کرد و ما به ثمر رساند برخی از دختران همسایه ای که در حال حرکت بود خود اما بدون اطلاع به ما در آن زمان وجود داشت روباه در منطقه است.

سال ما سرمایه گذاری در یک Omlet Eglu تنظیم تا احساس امنیت داشتن جوجه ها دوباره.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟

دیروز ما موفق به دریافت 2 Frizzles از یک دوست از یک دوست. نام خود را در حال کوین و Hei Hei. من نمی دانم اگر آنها وضع نشده است. این فرد تا به حال آنها را برای یک هفته است و بسیاری از جوجه ها در حال حاضر به طوری که آنها نیاز rehoming. من امیدوار هستم که آنها مرغ!

(3) چه نژاد دارید ؟

Frizzles

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?

با داشتن این خنده دار, fuzzy frizzles در حال اجرا در اطراف و امیدوارم تخم مرغ به زودی به اندازه کافی.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?

خوب من یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در سال آخر مدرسه یک جوان بالغ دختر با یک بیماری مزمن است که من یک مراقب برای زمان زیادی را صرف ساخت مطمئن شوید بچه ها من پس از نگاه و آنچه را که آنها نیاز به موفقیت. من سعی می کنم به خواندن رمان در بین تحقیق پزشکی ، عشق سرد با برخی از Netflix, بستنی و یک فنجان چای. قبل از جداسازی من آموزش برای دنباله اینکا.

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

ما ciclid ماهی 2 cockatiels و 2 سگ - Tiki یک کاوالیر کینگ چارلز و چارلی یک مالتی تریر است که کاملا در عشق با جدید Frizzles

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? :D

من در بر داشت BYC تحقیق در مورد چگونه من می توانم بگویم این سن و جنس Frizzles. خیلی چیزهای خوب در اینجا من تصمیم به پیوستن به!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب