بچه های جدید از جدید انگلستان

هی بچه ها جدید برای بالا بردن جوجه, اما من تا به حال علاقه و دیده می شود ارزش آن را برای مدتی. نامزد من و من ا

توسط HASHTADONOH در 1 اردیبهشت 1399
هی بچه ها

جدید برای بالا بردن جوجه, اما من تا به حال علاقه و دیده می شود ارزش آن را برای مدتی. نامزد من و من اجاره بنابراین من فرض بر این است که داشتن جوجه ها امکان پذیر نخواهد بود اما ما در صحبت کردن به ما صاحبخانه و آنها بسیار باز به ایده بنابراین ما شروع به پریدن کرد در این فرصت. من غرق مقدار از نژادهای موجود و چه زیبا بودند اما در نهایت ما خریداری از TSC زیرا تمام مردم محلی فروش تنها تا به حال مستقیما اجرا و TSC بود پولت در دسترس است. شهر ما دارای مجوز که مورد نیاز خواهد بود برای یک خروس که یکی از مقررات ما صاحبخانه به ما... هیچ خروس.

ما در حال حاضر جوجه که 4 Orpingtons, 2 منع سنگ که همه آنها <1 هفته و همچنین 2-3 بیشتر پر و پا برهنه است که ما در حال دریافت از یکی از دوستان در چند هفته زمانی که آنها تخم. در حال حاضر ما در آثار از گرفتن تایید برای قفس و اجرا خواهد بود که ما ساختمان در حیاط پشت, اما در عین حال این جوجه ما را کاملا سرگرم! فرایند طراحی است که بسیار هیجان انگیز است که هر دو نامزد من است و من علاقه مند اولیه نجاری اما این بزرگترین پروژه یکی از ما گرفته است به تاریخ.

همه ما بسیار هیجان زده به این جهش به عنوان ما قصد داریم برای حفظ این طور نامحدود! خوشحالم که من پیوست این فروم که من با استفاده از این منابع در حالی که انجام تحقیقات من!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب