خانواده من فقط نقل مکان کرد و به Dallas, TX منطقه در مرتع پرورش احشام. ما در حال حل و فصل و اضافه کردن مرغ چپ و راست! من خیلی با بهره گیری از تمام اطلاعات و تصاویر شایان ستایش در اینجا!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?
ما تا به حال جوجه های چند سال پیش زمانی که ما در زندگی, NC, زن و شوهر کار حرکت می کند بعد ما (🤞🏻) در ما برای همیشه لطفا برای خانه.
(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟
17 جوجه, 5 ducklings و 15 جوجه در راه
(3) چه نژاد دارید ؟
جوجه ها در حال زینتی لایه مخلوط از موری به علاوه 2 کوچین Roos و یک رمز و راز پرنده. تا کنون 5 قطعا لهستانی و یک طلا رنگ و لعاب ویاندوت. در انتظار feathering برای دیگران! Ducklings از TSC و آنها تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها بودند. حدس من این است مریم دونده. این جوجه ها خواهد بود یک میراث مخلوط – 5 هر یک از قرمز بوربن رویال پالم و تخته سنگ. تلاش برای تصمیم می گیرید که یکی از ما می خواهید به تمرکز بر روی.
(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?
شوهر من می گویند تخم مرغ تازه و اشکال کنترل. به همین دلیل ما آنها را از 10 سال پیش اما من دوست دارم به تماشای آنها و حلق آویز کردن با آنها بزرگ است درمان.
(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?
مقاله تهیه تناسب اندام.
(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.
2 دختران دانشجوی سال اول در دانشگاه و دانشجوی سال دوم دبیرستان. 4 سگ – 2 english bulldogs, an English mastiff و basset hound. 3 انبار kitties, 4 longhorns. من اقامت در خانه مادر شوهر در آن است.
(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه?
باید بدانید در مورد پس ما گله – یافت اطلاعات زیادی در ساختمان ما برای اولین بار قفس. پیوست و در حال حاضر به عنوان ما در حال گرفتن رفتن دوباره و در قالب پرسش های ساخته شده از آن کمتر به بی دست و پا برای من از پریدن در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net