جدید, جدید و, جدید

خوب بعد از ظهر

عضو جدید هر چند نه به طور کامل به جامعه ای جدید.. شما بچه ها تمام شده است یک جایزه کمک به تاریخ.. و به خوبی به جای کمین در سایه نمیفهمد برای عضویت در
شکوه و جلال.

و من می خواستم جوجه برای سال های بسیاری است اما همیشه در انتظار است که کامل بسته از زمین و زمان مناسب.. یا بیشتر یا .. خوبی وجود دارد فقط نگه داشته بودن دلایل بیشتری به نسبت به انجام این کار.. ما تا به حال ذهن ما ساخته شده این پاییز گذشته فقط برای آن بروید.
خواهر من تا به حال جوجه و تا به حال یک مشکل جدید رو در طول زمستان قتل عام چند دسته از جوجه ها. بین وعده خود ما و مایل به دریافت چند سورپرایز جدید chicklets; ما که در آن ارزش غواصی در.
ما mulled بیش از قفس طرح ممکن نژاد باز بحث با جوجه محلی صاحبان.. و پس از آن آمد بهار.. خب.. خوبه فکر آن را نمی خواهد اتفاق می افتد با این بیماری همه گیر و همه.
تا به حال تقریبا فراموش شده برنامه های ما آمده اواسط ماه مارس هنگامی که ما اولین دسته از تخم مرغ آماده بود.. و همه چیز را در زمان خاموش از وجود دارد. ما هنوز در حال یادگیری هنوز ساختمان در حال تغییر همه چیز و تست آنچه با این نسخهها کار برای ما و دختران ما و چه چیزی نیست. قطعا یک منحنی یادگیری اما از آن شده است یک ماجراجویی سرگرم کننده است.

در زمان ما 15 جوجه. ما قدیمی ترین سیاه مس marans یا زیتون اگرز: خوش تیپ ما Ez(merelda) و همچنین
Cheeky(f) ابرو(f) و Crazytown(f).

پشت سر آنها توسط 3 هفته عبارتند از:
-3 سیاه و سفید توری ویاندوت: Buffy the EggLayer(f)?(F)?(F).
-1 رمز و راز australorp: جت(f)
-4 منع سنگ: پنگوئن(f) Swiper(m) و jailbirds(m/f)
و 3 اضافات جدید, 3 شایان ستایش 4wk کبک silkies; هاوک (اعتقاد به یک Roo) رن و گنجشک(اعتقاد به مرغ) از آنجا که تنها یکی از ما منع راک مرغ خوش مشرب با ما و دختر ما تلاش می کند تا سخت را برای آنها به عشق او است بنابراین مسئول در مراقبت از آنها و شیفته با آنها در چنین سن جوانی. در حال حاضر رن کاملا دوستانه با او به عنوان پنگوئن بود در همان سن است.

ما شروع با 17 تخم مرغ به طور کلی تا به حال 15 دریچه از دست زرق و برق دار ما سرگردان یار ماران رو به نام رو به 40*c گرما کردم وقتی که او پسر و برادر خود را از دست داد در یک حیاط همسایه با کافی نیست, سایه و یا آب برای 5 از آنها. خواهر من برداشت کردن توری نقره ای یار از یک رو و یک australorp مرغ را به او گله و احتمالا به زودی گرفتن دو محروم راک رو برای فریزر.

اواخر 30 نجار اواسط سی سالگی, پرستار, 1 هکتار در نزدیکی لیندسی, Ontario. ما سرگرمی شامل هنر, اکواریوم, خواندن, کشاورزی, الکترونیک, ما 2 1/2yo پدر ما خز نوزادان (4 نوزادان 1 گربه 2 خرگوش)و تلاش بیشتر و بیشتر می شود تا پایدار در حالی که آوردن دختر ما تا آگاه تر است.

بسیار سپاسگزار از تمام اطلاعات مفید ارائه شده در اینجا همه شگفت انگیز نوشتن یو پی اس و دیگر eggceptional سهم.. آه و..
بخش های مورد علاقه از پرورش جوجه تا کنون (حتی هر تخم مرغ هنوز) تلویزیون کشور.. 🤪.. whew آن دختران ترک ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de