نقطه جدید از ذخیره کردن مرغ - رنگ پریده/تاج رنگ پریده شده .....

سلام از شما بسیار سپاسگزارم برای پاسخ خود را. من در سراسر آمده است که بیماری تا من تحقیقات آن در حال حاضر و ن

توسط HASHTADONOH در 9 اردیبهشت 1399
سلام از شما بسیار سپاسگزارم برای پاسخ خود را. من در سراسر آمده است که بیماری تا من تحقیقات آن در حال حاضر و نگاه به خرید برخی از coxoid.

این جوجه خروس که در واقع پرورش داده دست خودم و سپس من به او به او در حال حاضر دوباره به با ما زندگی می کنند و من می گویند او حدود 20 سال است. من او را برداشت همان روز من در جمع آوری این سه پولت. او عمدتا به آویزان در اطراف با دو قدیمی تر موجود مرغ, اما من فکر می کنم او می ترسم از توجه خود را. از این رو او باقی می ماند پایین سمت ریختن بسیاری از روز در حال حاضر. من را از او جدا فردا و ببینید که چگونه است که می رود.

من فقط قدرت خود را شسته خانه مرغ امروز - با آب و هوا بودن خیلی با شکوه اما من سعی خواهد کرد و گرفتن یک عکس از مدفوع خود را. از آن شده است به رنگ سبز تیره و زرد (نه شرکت). من دیده ام هر قرمز در آن است. آنها مقدار زیادی از فضای در خانه مرغ و خود را خارج از منطقه بزرگ است.

من او را بعد از او wormed امشب به عنوان او به رختخواب می رود. به من دانش او نیست گذاشته هر تخم مرغ است. اگر چه من نمی توانم بگویم برای قطعی من خیلی خاص این کرم دیگر legbar مرغ که گذاشته تخم مرغ است. او به نظر می رسد پیشرفته تر در اندازه شانه ترکه برای ساختن سبد, اعتماد به نفس.

عکس به دنبال دارد. با تشکر دوباره من قدر آن را آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن