جدید به قفس: بهترین جای شب بسر بردن لکه ها و Heirarchy?

12, 9 هفته جوجه شده اند در قفس برای یک هفته. در عرض دو روز آنها می دانستند که برای پرواز کردن به جای شب بسر بردن منطقه (در مقابل من در زمانی که تیره و قرار دادن آنها). من متوجه شده ام که وقتی که من رفتن به خارج وجود دارد فقط به مطمئن شوید که من می بینم 10 از 12 جوجه ها نشسته اند تا به معنای واقعی کلمه در بالای هر یک از دیگر در یک گوشه ای از غوغا منطقه دو – من Barnevelder و زیتون Egger – در حال نشسته به سادگی در جای شب بسر بردن در آغوش کشیدن یکدیگر اما راه در انتهای دیگر از غوغا منطقه است. این است که توده ای از جوجه بهترین نقطه در جای شب بسر بردن?

من Barnevelder پایین ترین مرغ روی نردبان. او خیلی خجالتی است که همیشه تحت فشار قرار دادند از درمان زمان است و معمولا بر روی صورت خود. من احساس می کنم بد برای او بنابراین من سعی می کنم به مطمئن شوید که او دریافت اضافی رفتار وقتی که من می تواند و نگه دارید و حیوان خانگی خود را هنگامی که من می توانم با آرامش او را اداره کند. زیتون Egger است شاید #2 یا 3 از پایین ‘مرغ نردبان’. آیا آنها این را می دانند و به همین دلیل آنها نمی انباشت اشیاء بدست آمده با دیگران اما خاموش خود به خود ؟ من رفته اند و نه در خارج وجود دارد در وسط شب برای بررسی اگر آنها کرده ایم بنابراین نمی تواند تایید آنها ماندن در این راه تمام شب. حداقل او به خواب دوستان اما من فقط این عجیب و غریب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>