تازه وارد در اینجا با یک بیمار مرغ – نیاز به کمک! مشاوره! و لینک در صورت امکان

با عرض پوزش در مورد مرغ خود را. چه مدت است که او اقدام شده بیمار ؟ می هو جمع آوری برخی از فضولات به یک دامپزشک محلی خود را بررسی کنید و آنها را به صورت کرم یا کوکسیدیوز? آن سخت است برای تشخیص یک بیمار مرغ بدون حاکم کردن برخی از چیزهایی که. او تا به حال تخم گذاشته و او گذاشته شده اخیرا ؟ آنها عادی با پوسته ؟ می تواند به شما احساس می کنید خود محصول را به دیدن اگر آن خالی است و تخت و یا سخت یا پف?

اگر شما می توانید برخی از تصاویر او و مدفوع خود را که ممکن است مفید باشد. من سعی می کنید برای او برخی از مرغ NutriDrench یا دیگر الکترولیت ها با ویتامین ها. PND را می توان به صورت خوراکی داده شده 2 میلی لیتر در روز برای افزایش سریع. سعی کنید به نوشیدن برخی از. نیمرو تخم مرغ بیت گاهی خوب درمان به ارائه و برخی از مرطوب خوراک و آب ساخته شده را به یک خمیر.

او رنج می برند ممکن است باروری اختلال یا عفونت و یا او ممکن است به اسهال یک عفونت های روده ای. بیشتر اطلاعات ما و برای رد کردن کوکسیدیوز کمک خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>