سلام! بعد از BYC برای ماه, من در نهایت ثبت شده است. من با نام تجاری جدید مرغ مادر و شیفته با سرگرمی های جدید و مراقبت از جوجه من. آنها شده اند من فضل صرفه جویی در طول COVID انزوا و کار از خانه.
همانطور که من نوشتن این مقدمه من گله متشکل از 6 اسطوخودوس و 6 شکلات Orpingtons. متاسفانه من آمده ام به تحقق است که 6 از خانمها دوست داشتنی هستند و من به زودی باید بگویم خداحافظ. من در حال حاضر فکر کردن که من ممکن است قطع کردن به این دلیل که قلب من شکسته است. من تا به حال خوب گریه شب گذشته.
جوجه ها در حال حاضر 11 هفته و بیشتر وجود دارد انکار است که نیمی از آنها roosters.
من تبدیل به جای سرمایه گذاری در گله هستم و با بهره گیری از هر دقیقه از آن. من می توانم در اینجا نشستن برای ساعت ها و رعایت antics خود و رفتارهای که من انجام داده اند در حالی که نشسته طریق بی پایان زوم جلسات. من یک قابل حمل قفس و سرمایه گذاری در یک حصار الکتریکی و ما در حرکت این مجموعه به مناطق مختلف حیاط خلوت ماه به ماه. من یک نوه 8 ساله است و درخشش آنها را و او یک کمک بزرگ! شوهرم تماس با ما “مرغ whisperers”.
این گروه شده است نجات! و من بسیار سپاسگزار برای تمام عقل و پشتیبانی است که در اینجا ارائه شده. من به دنبال به جلو به در حال حاضر رسما تبدیل شدن به یک بخشی از جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im