توجه داشته باشید: اگر شما هر گونه اطلاعات غلط چیزهایی که شما فکر می کنم باید اضافه, اطلاعات, نیاز به به روز رسانی و یا حذف شده و یا هر گونه تغییرات دیگر به سوالات متداول لطفا به من PM. من سعی خواهد کرد و نگه داشتن آنها را به روز رسانی. با تشکر!

پرسش و پاسخ

چگونه پیر می کند یک مرغ و خروس باید قادر به نژاد ؟
آنها باید بین 16 و 18 هفته.

چگونه من می دانم اگر یک مرغ است broody?
آنها تمایل به ماندن در جعبه لانه – گرفتن تنها چند بار در روز – در صورتی که – به nurishment و به از بین بردن خودش است. یک broody مرغ نیز ممکن است غرغر کردن و یا گاز در شما اگر شما بیش از حد نزدیک. آنها همچنین تمایل به پف کردن پرهای خود را به نگاه بزرگتر و همچنین به برخی از پرهای خود را به نگه دارید تخم مرغ گرم است.

هدف از broody مرغ ؟
یک broody مرغ بزرگ است که در اطراف اگر شما می خواهید به تخم, تخم مرغ, راه های طبیعی. آنها در مزارع که می خواهند به خود پایدار و یا در صورت قطع برق هنگامی که شما می توانید با استفاده از برق ماشین جوجه کشی. این broody مرغ نیز محافظت و آموزش جوجه های جوان است. آنها با این حال توقف تخم گذاری در حالی که broody و این یک مشکل برای برخی از.

دیگر مرغ تخمگذار تخم مرغ در لانه ؟
اگر شما در پیدا کردن دیگر مرغ تخمگذار تخم مرغ در مرغ افسرده لانه آن است که بهتر است به علامت broodies تخم مرغ را با یک قابل شستشو غیر سمی نشانگر. این اجازه خواهد داد که شما را به جمع آوری اضافی تخم مرغ در هر روز و اطمینان از broody همچنان به نشستن در همان تخم مرغ است. دیگران تا به حال موفقیت با حرکت broody مرغ با خودش که دیگر مرغ نمی توانید به او.

چگونه می توانم من مرغ بروید broody?
شما می توانید یک مرغ بروید broody, به خصوص اگر آن را در طبیعت و یا اگر broodyness تربیت شده اند که از نژاد دیگر پرورش دهندگان و یا مراکز تکثير میباشند. شما می توانید با این حال چند توپ گلف قرار داده و در یک لانه برای دیدن اگر که او را تشویق به رفتن broody. اگر او نشسته روی توپ های گلف برای چند روز بدون بلند شدن به جز برای چند دقیقه و سپس او broody و شما می توانید برخی از تخم بارور در زیر او.

بهترین مرغ افسرده?
Araucana – مکرر اندیشه
Australorp – بسیار مکرر اندیشه
بلژیک D’Anver – مکرر اندیشه
بلژیک D’Uccle – بسیار مکرر اندیشه
برهما – مکرر اندیشه
Cochin – اخرین Brooders
دومینیک – مکرر اندیشه
درکینگ – بسیار مکرر اندیشه
ژاپنی – بسیار مکرر اندیشه
جاوا – مکرر اندیشه
Marans – بسیار مکرر اندیشه
نیوهمپشایر – خوب اندیشه
Orpington – مکرر اندیشه
Silkie – اخرین اندیشه
ساسکس – خوب اندیشه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im