باز انکوباتور در هنگام قفل کردن

اگر باز انکوباتور تحت تاثیر تخم مرغ بستگی به ماشین. برخی خوب هستند در بازگشت به حق دما و رطوبت, برخی از بدساخته. این معمولا یک مشکل نیست اگر رطوبت باقی می ماند و شما آن را انجام بیش از حد اغلب (چند بار در روز حداکثر)

بسیاری از سوالات خود را پاسخ است که فرد به فرد متفاوت است. برخی از آنها کاملا دست کردن در طول تفریخ تمام راه را تا آخرین جوجه خشک است. برخی از (من یکی از آنها) در حال دست و خواهم برای باز کردن و بررسی تخم مرغ و جوجه به عنوان آنها از تخم در آمده و خشک ، من از آنها بدم میاید که آنها در حال اجرا بیش از همه سازمان ملل متحد-تخم مرغ!

آیا تخم جوجه سریعتر با مرغ صداهای? آنها یک فرایند آنها باید از طریق است که نمی توان با عجله. اما من ديده ام که زمانی که یکی از جوجه دریچه دیگران تبدیل شدن به خیلی بیشتر فعال است. و همچنین زمانی که من حذف جوجه های تخم مرغ باقی مانده رفتن آرام است. به طوری که آنها قطعا واکنش نشان می دهند به سر و صدا. آن را امتحان کنید ممکن است آن را سرگرم کننده!

دانستن زمانی که یک جوجه است که در مشکل بسیار دشوار است برای ارزیابی. آن می آید با تجربه من حدس می زنم. به عنوان خوانده شده تا در کمک تفریخ اگر شما در حال حاضر نه (لطفا هر دو لینک در امضای من اگر شما می خواهم به آنها در مورد جوجه کشی و جوجه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im