به قفس - من چگونه می توانم انتقال من dramarrific پولت?

سلام به همه. من سه دختران (امیدواریم!) در حدود 6.5 هفته در حال حاضر و تقریبا تمام پرهای خود را (هنوز هم کار بر

توسط HASHTADONOH در 10 خرداد 1399
سلام به همه. من سه دختران (امیدواریم!) در حدود 6.5 هفته در حال حاضر و تقریبا تمام پرهای خود را (هنوز هم کار بر روی چند زیر بغل). ما رو روز در 70s و 80s در حال حاضر و بیشتر شب در 60s. بعد از دو شب را در پایین 50s.

آنها بوده ام در یک اجرا در تمام طول روز برای حدود یک هفته و نیم. و نگهداری از فرایند بازگشت به اندیشه بیشتر مملو روز به روز. آنها باید کمی roosting ارسال و آنها در حال حاضر اساسا به عنوان بلند به عنوان اندیشه کننده درب زمانی که آنها بر روی آن ایستاده. آنها به وضوح آماده به حرکت به بزرگتر حفاری.

من برنامه ریزی در انجام قفل-در روش برای یک زن و شوهر روز به طوری که آنها استفاده می شود به قفس. دو تا از جوجه ها بزرگ - بسیار سازگار و من RIR خاص است خیلی بی خیال. اما من یک زیتون egger است که... یک درام ملکه. او کاملا زیبا اما بسیار ارزشمند است. 100% شده است مانند این پس ما او رو در دو روز ،

او yells اگر شما انتخاب کنید تا. او yells اگر او را اولین یا آخرین به اجرا چرا که او به تنهایی است. او yells هنگامی که خورشید در حال غروب است. او yells اگر آن drizzles. او دوست دارد به نوع انجام چیزی که خود در حالی که دو نفر دیگر pal در اطراف با هم اما او yells اگر آنها خارج از دید. آنها می آیند در حال اجرا به دلیل این که آنها خوب هستند و او درآمد حاصل از آنها را نادیده گرفت دوباره. او را به جای شب بسر بردن با دو نفر دیگر اما به نظر می رسد تا حد زیادی به ترجیح می دهند برای استراحت در تراشه. در هر پچ از نور خورشید او تا حدودی بیش از بلافاصله. او را دوست دارد به راه رفتن در اطراف برگزاری بال او را مثل او به شما نشان چگونه بسیار زیبا هستند.

من آنها را در زمان خاموش گرما حدود یک هفته پیش. او خوب از نظر دما - در واقع او را برای اولین بار دریافت کنید و شروع به نفس نفس اگر همه چیز بیش از حد گرم است, اما شما آن را حدس زده فریاد زد: که نور رفته بود و گاراژ تاریک بود. من تا به حال به قلاب تا یک پرتقال غیر حرارتی لامپ برای دریافت او برای جلوگیری از جیغ هنگامی که او می رود در شب (دو نفر دیگر خوب به نظر می رسید در تاریکی - اما آن را بسیار تاریک در آن وجود دارد در دفاع از او). شب گذشته او freaked در مورد چیزی و من رسیده و فقط حیوان خانگی خود را به عقب در حالی که برای. او هرگز به من اجازه انجام این کار قبل از - معمولا او فریاد می زند هنگام لمس به طور غیر منتظره - اما به نظر می رسید برای آرام کردن او.

اساسا من هراس از انتقال به قفس. من فقط می توانید تصور کنید که او در آنجا تپش سوراخ الاغ کوچک او پولت مشت در پنجره بیش از این کنند ، من همچنین می خواهم او را برای تنظیم به کمی کمتر از pampering.

ما در شهرستان زندگی می کنند بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر نور محیط در قفس از وجود دارد در گاراژ با نور خاموش, بنابراین من تمایل به ارائه هر گونه مطلب روشنایی (ما می خواهم که به اجرای بند ناف در سراسر عمده گردشگاه در حیاط).

بنابراین من سوال ها:
1. دماهای شده اند بسیار بالا در طول هفته گذشته پس از آن شده است در حدود 70-80 در اندیشه در شب حتی با حرارت لامپ خاموش است. در حال انتقال به یک قفس با پایین در پایین 50s برای رفتن به بیش از حد رادیکال یک تغییر ؟ اگر چه دماهای خواهد بود امن تر?

2. هر کسی هر گونه راهنمایی و/ترفندهای برای داد و بیداد کن پولت که ممکن است کمک به او انتقال به محیط جدید? او یک دختر بسیار شیرین است اما من می ترسم که قبل از او به خودش حمله قلبی بیش از موقعیت او ناراحت می یابد در حالی که دو نفر دیگر فقط نوع نگاه او و در حفظ و دزدکی و سلسله مراتب.

3. فراموش جوجه اذیت در هر یک از دیگر در مورد چیزهای شبیه به این ؟ او رانندگی من تا دیوار اما دو نفر دیگر به نظر می رسد خیلی unfussed توسط آن است. اما من می دانم که من BR است *نه* برای رفتن به مانند سه روز بدون دسترسی به حیاط (او bossiest و بالای سلسله مراتب) بنابراین من باید نگران OE مورد حمله اگر او نمی خواهد chill out?

4. هر چیز دیگری من گم شده قبل از بزرگ حرکت می کند ؟

اتصال عکس برای خواندن این دور - و از آنجا که ما هر دو بیهوده در مورد او بسیار پر اگر من صادق بودن.

با تشکر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب