خرید رپورتاژ

harsh-parenting
به عنوان پدر و مادر با فرزندان خود را از همیشه قبل از آن مهم است به یاد داشته باشید که همه ما در حال رفتن به در لبه ها و رفتارهای ممکن است بیشتر تشدید.

ما می خواستیم که دوباره این مطالعه در مورد سخت پدر و مادر و تشویق پدر و مادر با برخی از استراتژی های به کار به عنوان آنها با کودکان 24-7.


یک مطالعه اخیر ادعا کرد ‘سخت’ پدر و مادر منجر به بیشتر high-school نرخ ترک تحصیل و کودکان درگیر شدن در رفتارهای ناسالم در نوجوانان خود را.

نه سال مطالعه ردیابی 1,482 مریلند دانش آموزان (از کلاس هفتم به بعد) پس آنها را به سه سال گذشته خود را در انتظار فارغ التحصیلی دبیرستان. دانشجویان و گروههای مختلف نژادی و جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی پس زمینه — همه از خانواده هایی که تمرین های سخت و نظم و انضباط.

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

این مطالعه نشان داد که سخت پدر و مادر — پدر و مادر که شامل مکرر فریاد و تهدید و ضربه — بسیار آسیب بیشتری نسبت به خوب.

دانش آموزانی که مطرح شد توسط پدر و مادر که تمرین سخت, تکنیک های فرزند پروری به طور معنیداری بیشتر از همسالان خود به رفتار ریسک جهات مخالف به آنچه پدر و مادر خود در تلاش بودند برای تاکید. این نوجوانان مشغول شد در بیشتر رفتارهای انحرافی مانند حلق آویز کردن با دوستان به جای گذارم مدرسه مسئولیت و یا حتی درگیر شدن در فعالیت جنسی زودتر از همسالان خود.

توسط کلاس 11th, محققان دریافتند وجود دارد بیشتر متخلف رفتار در پسران و بیشتر فعالیت جنسی در دختران — همه بودند بیشتر احتمال دارد به رها کردن از مدرسه بالا از همسالان خود.

دانشگاه پیتسبورگ محقق راشل Hentges گفت که به عنوان انسان ما با توجه به نشانه های ما محیط زیست است. هنگامی که وجود دارد است که بسیاری از سخت غیر قابل پیش بینی رفتار اطراف ما ذاتا کار برای رسیدن به فوری و کوتاه مدت پاداش. از سوی دیگر کسانی که در پایدار محیط احساس نمی نیاز به عمل می کنند بنابراین تکانه و قادر به قرار دادن منابع خود را به سمت اهداف دوربرد مانند موفقیت در آینده و آموزش و پرورش.

مرتبط: به دنبال یک فرزندپروری مثبت با ارنج زدن? سعی کنید این 5 برنامه های بسیار جذاب

محققان تاکید می کند که حمایت و مولد ارتباطات راه برای اطمینان حاصل شود که کودک شما واقعا درک آنچه که نگرانی های خود را و خواسته های آنها و ارائه قیاس از یک توپ تنیس را وقتی که می آید به پدر و مادر — توان گرد و تحت فشار است اما هنوز هم انعطاف پذیر و قادر به منعکس و فشرده. که انعطاف پذیری در پدر و مادر می تواند یک راه طولانی در شرایط فرزند خود رفتار و ارتباط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de