مثال کامل از EYP — گرافیک عکس

این موضوع است برای مقاصد اطلاعاتی. من در برخورد با بسیاری از بیماری های مرغ اما در این مورد خاص من به شدت باو

توسط HASHTADONOH در 12 تیر 1399
این موضوع است برای مقاصد اطلاعاتی. من در برخورد با بسیاری از بیماری های مرغ اما در این مورد خاص من به شدت باور است زرده تخم مرغ پریتونیت (EYP); اما اگر کسی هر گونه اطلاعات دیگر من خوش آمدید. من اینجا هستم برای یادگیری و به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته اند. با تشکر از شما در پیشبرد.

من در بر داشت من کمی چلپ چلوپ Ameraucana در جعبه لانه یک شب وقتی که من رفتم برای قفل کردن پرندگان است. آن را در مورد 70* آن شب و در عین حال او به شدت نفس نفس. زمانی که من رسیدم به حذف او متوجه شدم او بسیار گرم بود و او نشسته بود در یک استخر آب (عرق). همه از این عجیب و غریب بود, به من, اما من هم فکر می کردم او فقط broody بنابراین من اقدام به قرار دادن او در broody شکن و رفت و برگشت در داخل به پایان شام. اما من نگه داشته و هیچ گونه نگرانی در مورد او. پس از من به شام رفتم پشت کردن به او.

معمولا یک broody که در حال حاضر رفت تا از او "پهن کردن" اما ایزابلا هنوز تخمگذار راست جایی که من داده بود. من او را برداشت و به مرحله اجرا در درون او است. در حالی که راه رفتن در داخل برخی از زرد و سفید 'مسائل' چکیده از دریچه. آن نگاه مانند خردل/مایو مخلوط. من نمی دانم چرا من همیشه مقایسه به مواد غذایی است. اشتها آور من می دانم.

من نشستم روی صندلی توالت با او در دامان من و من مرغ کیت کمک های اولیه در مقابله. او هنوز هم تنفس بسیار سخت و عرق کردن فراوان. من در زمان من لامپ دماسنج (شما می دانید این نوع, شما باید به لرزش پایین و نوع با جیوه که شما قرار نیست به لمس و من استفاده می شود به بازی با) او را متوسط. کمترین تعداد بر روی آن چاپ شده بود 106* و جیوه رفت تا آنجا که آن می تواند — پس او temp حداقل 109+*.

من اول فکر کردم چه می توانم او را برای دریافت کنید که دما پایین. چشمانش هنوز باز بود و او در نگه داشتن او سر تا همه در حالی که تخمگذار در دامان من. او هنوز تخمگذار و من bumfuzzled. من نفرت احساس درماندگی! و درمانده بودم! من تا به حال هیچ ایده چه کاری انجام دهید برای کمک به دختر کوچک من.

من شروع به فکر کردن در آنچه که من قرار بود انجام دهد با او در طول شب ساعت. من قرار داده شده و یک حوله در وان حمام قرار داده و او وجود دارد. او قادر به "نشستن" ، او سقوط کرد به سمت اما هنوز هم قادر به نگه داشتن سر خود را بالا و چشم او باز شد. من راه می رفت به آشپزخانه برای شستن یک waterer برای قرار دادن در وان با او. تا آنجا که من می توانم بگویم که او نه رفتن به سعی کنید به خارج شدن از وان در طول شب.

به عنوان من بود و شستن من شنیده عجیب و غریب سر و صدا در آمدن از حمام. من واقعا نمی توانم آن را توصیف دیگر از آنها یک هجا برای تلفن های موبایل مانند "mwah, mwah, mwah." من برای دیدن آنچه که قرار بود. من کمی ایزابلا در حال مرگ بود سمت راست پس از آن و وجود دارد و وجود دارد هیچ چیز من می تواند انجام دهد.او رفته بود در کمتر از یک دقیقه.

"خوب" است همه چیز من می تواند جمع اوری کردن. هرگز من این را تصور کنید. من در یک نوع شوک! آن را در حال حاضر در اواخر بنابراین من پیچیده شده و قرار داده شده در یخچال و فریزر بنابراین من می تواند انجام کالبد گشايی او را در صبح است.

در حال حاضر من بررسی هر پرنده من کشتار عمدتا برای اهداف یادگیری و کنجکاوی ساده. هرگز به من دیده می شود اما پس از آن دوباره پرندگان من ذبح شده اند ، من به جرات می توان گفت اکثر مشکلات داخلی در زنان است. ایزابلا چهارم مرغ که من necropsied. هر چهار تا به حال عمده مشکلات داخلی — بیماری من فرض کنید. تصاویر زیر نشان می دهد آنچه که من در بر داشت.

مشاهده پیوست 2223026
حتی اگر ایزابلا به نظر می رسید خوشحال و سالم او بسیار نازک است. من بلافاصله متوجه تاریکی از دل و روده منطقه است.مشاهده پیوست 2223034Never تا به حال من دیده تاریکی شکم. خشک و زرد و سفید به مسائل از دریچه دیده می شود. مشاهده پیوست 2223040This تصویر بعدی نشان می دهد داخل پس از من کشیده پوست خود بازگشت. زرد نشان در اینجا, به عنوان بهترین من می توانم بگویم. این چیزی است که چربی مانند نگاه در تمام پرندگان دیگر من باز کرد. یکی دیگر از چیزی که من متوجه اندازه از دریچه. به نظر می رسد بسیار بزرگ است.مشاهده پیوست 2223037View پیوست 2223038
من حذف این تند و احشايی غشاء که دارای قسمتهای داخلی. زرد در این تصویر است نه چربی. آن را زرده تخم مرغ. همه ارگان ها و روده ها به طور کامل احاطه شده توسط این شرکت زرده. کاملا روکشی. مشاهده پیوست 2223042View پیوست 2223043With پوسته بیرونی از زرده تخم مرغ پوست کنده پشت من می توانم ببینم او تمام حفره پر شد با ضخیم اما نه جامد و زرده تخم مرغ.مشاهده پیوست 2223044Everything در درون او پوشیده شده بود در زرده تخم مرغ. مشاهده پیوست 2223046The بوی آن به وضوح بوی زرده تخم مرغ. گرم و ضخیم زرده تخم مرغ. او هنوز هم تولید تخم مرغ را در یک نرخ ثابت. وجود دارد زرده از همه اندازه های مختلف در او. این مایه تاسف است آنها نبودند و توسط لوله فالوپ. من نه کشش لوله فالوپ و بررسی آن به غیر از توجه به وجود تخم مرغ در آن است. چیز خنده دار است, ایزابلا هنوز تخمگذار گاهی اوقات حتی اگر من نمی توانم به یاد داشته باشید دقیقا زمانی که آخرین تخم مرغ بود. مشاهده پیوست 2223049
اگر کسی چیزی به آن اضافه کنید لطفا انجام دهید. یا اگر من نیاز به اصلاح در هر چیزی لطفا انجام این کار نیز هست.

راه من نگاه به این نوع چیزهایی است که ما نیز ممکن است یاد بگیرند که همه چیز را ما می توانیم در مورد اینکه چرا یک پرنده درگذشت. اگر من و یا هر کس دیگری می توانند یاد بگیرند که چیزی از ایزابلا و سپس مرگ او بیهوده بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن