خوب, من در نهایت خراب شد و برخی از کبوتر! آره! :clap

من شده است با پرورش مرغ و اردک برای چند سال در حال حاضر (همچنین قبلا بوقلمون و بلدرچین) و من 3 budgies داخل خانه اما تصمیم گرفتم که من می خواستم برخی از کبوتر. بنابراین من در بر داشت یک fella به من نزدیک بود که برخی از fantails که اولین کبوتر به گرفتن چشم من و به من می گویند “من می خواهم برخی از آن!”. معلوم شد که او نیز تا به حال یک جفت از Satinettes و پس از من کسانی که تا من قلاب شده بود! بنابراین من ملاقات با او را در آخر هفته گذشته. من جفت Satinettes و او نیز تا به حال برخی از سالن غلطک. پس از به دنبال در fantails من تصمیم داشتم سالن غلطک بهتر است, بنابراین من به خانه آمد با جفت Satinettes و یک جفت از سالن غلطک.

حال نه چندان جدید به مرغ جهان, اما با نام تجاری جدید به کبوتر جهان, من می خواهم شما را دعوت برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با من. تفاوت های عمده ای در بالا بردن کبوتر به عنوان مخالف به جوجه و غیره و غیره. به خصوص کبوتر چیزهای خاص که غیر کبوتر افراد احتمالا هرگز فکر نمی کردم ، من شده است خواندن بسیاری از کبوتر های مرتبط با موضوعات در اینجا اما نفرت به ربودن آنها را با یک دسته از سوالات من بنابراین در اینجا ما بروید….. به من بگو به من بگو. :pop

IMG_8579.JPG IMG_8580.JPG IMG_8561.JPG

من همچنین چرخاندن بازو (*چشمک چشمک*) از @زمینه کوه مزرعه و @shawluvsbirds به گرفتن برخی از کبوتر بیش از حد, بنابراین ما تصمیم گرفتیم ما می تواند امیدوارم یادگیری این مسائل با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de