به نظر می رسد مانند خانه سهره تخم مرغ را 13-14 روز به تخم بنابراین شاید به نوبه خود آنها را برای چند روز بیشتر قرار داده و سپس آنها را در مستند. با استفاده از انکوباتور به عنوان اندیشه خود را برای آنها را تا زمانی که آنها شروع به پر و سپس شما می توانید با استفاده از یک لامپ حرارتی.

شما رو دست تغذیه فرمول همه سازمان? من در بر داشت یک قطره چکان چشم ساده ترین برای فنچ اما در ابتدا شما نیاز به چیزی حتی کوچکتر مانند بلانت خلال دندان. مطمئن شوید که آنها نمی چفت در و آن را هر چند به عنوان آن می تواند صدمه دیده است محصول خود را. آنها نیاز به فرمول بسیار آبکی برای شروع به دنبال دستورالعمل برای فرمول خود را. من از آن استفاده می شود که 10% فرمول پودر به 90 درصد آب در ابتدا. چشم شیشه ای قطره چکان بزرگ است زیرا شما می توانید ضد عفونی کردن آنها. این واقعا مهم است که تمام تجهیزات خود را فوق العاده تمیز و حتی اگر شما را تا پایان به هدر رفتن فرمول آن را واقعا مهم است برای ایجاد یک دسته جدید در هر زمان شما آنها را تغذیه.

آنها باید ساعتی تغذیه در ابتدا اما من در بر داشت یک شبه من می توانم آنها را ترک حدود 5-6 ساعت. من سعی کردم به معدن برای تغذیه یک شبه اما من هرگز نمی تواند آنها را علاقه مند به اندازه کافی به حکم گرفتن, پس, با وجود تمام توصیه های آنلاین است که می گوید شما نیاز به تغذیه آنها از طریق شب در ابتدا من نیست.

در واقع من به یاد در مورد این مقاله که ممکن است کمک به بیش از حد:
https://www.backyardchickens.com/ar…ociety-finch-from-an-egg-with-pictures.68170/

اجازه دهید من می دانم چگونه شما را دریافت کنید. :fl

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net