نیز وجود دارد چند چیز شما می توانید به عیب یابی او را…

شما می توانید یک دماسنج خواندن. آن را در حال اجرا کردن درجه حرارت نرمال? (آسان نخواهد بود پس اردک دوست ندارم که برگزار شد خیلی.) شما ممکن است همچنین به مقایسه متوسط به دیگران شما; من فکر می کنم اردک temp دمای حدود 107.5? من نه متخصص.

سعی کنید برای پیدا کردن حق دور اگر او را از خوردن و نوشیدن و ایرانی. که به شما اجازه می دانم که اگر او را حلق آویز وجود دارد.

سپس شما احتمالا سعی کنید به نگه داشتن چشم در او و او را جدا از دیگران است. (که آسان نخواهد بود چرا که رشد آنها دانستن دیگران نزدیک هستند.) شاید شما می توانید انتخاب کنید یکی دیگر از اردک بود و در انزوا با او است که در کمتر انرژی ، هنوز مطمئن شوید که اگر این خوب است یا نه هنوز؟)

اگر آن را به یک سگ یا گربه آنها می خواهم او را در IV برای چند روز اما من نمی دانم اگر اردک خواهد حتی به شما اجازه انجام این کار بدون تلاش به خراش آن و یا تبدیل آن زمانی که آنها تمیز کردن خود را.

با ایبوپروفن شما رو به دوز بر اساس وزن او است که راه کمتر از یک انسان است. اگر شما به او بیش از حد آن می تواند بسیاری از مشکلات است. شما ممکن است قادر به جستجو در شبکه به صورت یک نمودار بر اساس وزن برای این کار ؟ (من نمی دانم.)

در حالی که تماشای او سعی می کنید برای بازیابی شما باید به سازمان دیده بان برای عفونت و آبسه. (من نمی دانم اگر اردک آبسه اما گربه ها و سگ ها گاهی اوقات انجام دهید.) است که بوی زخم افزایش و یا کاهش آن چیزی است که شما می توانید از خود بپرسید. (آره, من می دانم اردک بو حتی زمانی که سالم است.) دامپزشکان گاهی اوقات این اسپری زرد اسپری بر روی زخم برای گاو و گوسفند و سگ و گربه است که کمک می کند تا با مسائل اما من را فراموش کرده آنچه در آن نامیده می شود. و این بود که خیلی وقت پیش تا همه چیز ممکن است متفاوت باشد. و که ممکن است خوب هم چون اردک های حساس به مواد شیمیایی با کاهش وزن بدن و آنها نیز خود را مالش منقار و دهان همه بیش از همه چیز.)

اگر گردن آسیب به اندازه کافی شدید باشد ممکن است نیاز به کمک خوردن و نوشیدن.

در حالی که درمان شما می خواهید برای جلوگیری از غذاهای جامد و غذاهای مسائل است که آسان به بلع و با تصویب از طریق مانند مایع حریره نوع از مواد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de