آه پسر..:hit
حدود یک هفته پیش ما با دریافت 80 جوجه از Meyers در پست الکترونیکی. وجود دارد تنها یکی ضعیف یکی زمانی که آنها وارد است اما او بهبود یافت. دو روز پس از آنها وارد یک جوجه مرده پیدا شد در اندیشه. هیچ صدمات یافت شد. یک یا دو روز پس از آن وجود دارد یکی دیگر مرده در اندیشه. دوباره بدون آسیب. یک یا دو روز پس از آن یکی دیگر مرده پیدا شد. من شگفت زده شدم که آنها کشته شده اند پس از ورود به, اما من فکر کردم آن ممکن بود که من تنها دریافت در ایمیل دو بار قبل از.
به تازگی دو شده بود اقدام عجیب و غریب. آنها ضعیف بودند و یکی از آنها راه می رفت ، من واقعا نمی دانم که چگونه به آن را توصیف اما نیمه سفت پا. امروز صبح او اقدام سرد و نشستن در haunches, شما درست. من او را در یک جداگانه اندیشه با دیگر ضعیف و چند نفر دیگر.
در حال حاضر سفت پا یکی از در حال حاضر, در حال خواب زیرزمینی:hitاو فقط تخمگذار در اندیشه, بنابراین من او را برداشت. او اقدام بی. او به کمک پاها و بال سفت و پیچ خورده گردن او را به عقب.من احساس بسیار بد است. او نفس نفس زدن برای هوا و خرمن کوبی در اطراف. :hitاو در دست من است. البته این تا به حال به مورد علاقه ما ، او خیلی شیرین و دوست داشتنی به نوازش. او می خواهد ما را دنبال کنید.
متاسفم برای درهم و برهم. من فقط احساس من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن افکار من با کسی.
این Mereks? لطفا به من بگویید که آن را نمی. می تواند این را از هچری? به آنها داده می شود داروی استارتر نگه داشته و در اندیشه بزرگتر لازم است و آب در دسترس در همه زمان ها گاهی اوقات با مرغ آبی در آن(آبی-مرغ – ترنجبین Prowww.mannapro.com ” مرغ “فیلم مرغ-مراقبت” و…). آنها تا به حال یک لامپ حرارتی به عنوان به خوبی و تراشه کاج تمیز و خشک است.
کسی لطفا به من کمک کند. من خیلی تاکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im