من با @اسحاق 0 این می تواند یک محصول موضوع است. می تواند به شما احساس او محصول? آن را بیش از حد پر و اسفنجی در مقایسه با دیگر جوجه, اگر شما بیش از این یکی ؟

ترش محصول است هنگامی که محصول پر از مایع و مطالب تخمیر به علت نشستن در محصول برای روز بدون هضم. شما نیاز به بررسی در صورتی که مرغ یک محصول اختلال با از بین بردن مواد غذایی و آب پس از او به خواب می رود امشب و پس از آن چک کنید و ببینید اگر محصول است که هنوز هم کامل در صبح قبل از اینکه شما به او غذا و آب دوباره. https://www.backyardchickens.com/ar…w-to-know-which-one-youre-dealing-with.73607/

سعی کنید به احساس با انگشتان دست خود را اگر محصول دارای هر گونه مواد جامد در آن مانند چمن ساقه. این مرغ تا به حال دسترسی به شن? اگر او را خارج از آنچه که خاک خود را دوست دارید ؟ خوب شن و ماسه اگر شما زندگی می کنند در یک جزیره در اقیانوس آرام و یا کارائیب و یا شن اگر شما زندگی در کانادا ؟ گفتن ما محل خود را کمک خواهد کرد بنابراین ما لازم نیست که حدس می زنم.

چگونه است که این مرغ ؟ چه تخمگذار تاریخ ؟ زمانی که او آخرین ذخیره کردن تخم مرغ? او که سابقه ضعیف کیفیت پوسته تخم مرغ? باید هر یک از شما دیگر جوجه ها تا به حال بیماری تنفسی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im