سلام BYC! من امیدوارم که هر کس با داشتن یک آخر هفته خوب. ما در حال ساخت ما قفس آخر این هفته و چند سوال در مورد درنده تصحیح. ما در شهرستان زندگی می کنند و بزرگ(ish) حیاط خلوت برای منطقه ما. ما را دیده اند راکون در محله ما و همچنین می خواهم به نگه داشتن سگ و حیوانات کوچک مانند موش و موش. من بسیار قدردانی نظرات در زیر برنامه است. ما واقعا نمی خواهید به از دست دادن هر جوجه به شکارچیان! ما تنها باید 5 نوزادان و مرغ کشتار برای تلفن های موبایل بسیار آسیب زا برای کودکان به اتفاق می افتد در شهر کوچک حیاط.

ما در قفس است 4×5 و ما اجرا 4×9′. قفس مطرح شده است و بنابراین جوجه ها خواهد شد و دسترسی به فضای زیر قفس برای اجرا نیز می باشد. ما در مینه سوتا (هنوز مطمئن شوید که چگونه است که بر همه چیز اما فقط سخت کوش در توضیح تمام حقایق..).

طرح ما برای شکارچیان:
– دفن 1/4″ پارچه سخت افزار تحت تمامی قفس/اجرا
– دارای یک صحن از سخت افزار پارچه 18″ خارج از قفس/اجرا
– استفاده از سیم جوش شمشیربازی برای طرف اجرا (همراه با لایه ای از پارچه سخت افزار)
– نصب 1/2″ سخت افزار پارچه به عنوان صفحه نمایش برای ویندوز است به طوری که ما می توانید با باز کردن پنجره ها در طول روز (ویندوز خواهد بود ساخته شده از چوب و شیشه)
– اجرا خواهد شد که یک سقف
– استفاده از قفل و یا caribeeners بر روی تمام درب های

سوالات بیشتر:
– اگر ما دفن پارچه سخت افزار تحت اجرا تا چه حد پایین باید ما را به منظور نگه داشتن جوجه ها از حفر به آن ؟ ما نمی خواهیم هر کسی که صدمه دیده است ،
– آیا چیزی وجود دارد که ما می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در پول اما هنوز هم می تواند موثر در برابر شکارچیان ؟

من قدردانی هر گونه بازخورد مردم داشته باشد. من یاد گرفته ام خیلی از این گروه در حال حاضر! اما من def. یک تازه وارد در اینجا در مرغ جهان است.
با تشکر از شما !

IMG_0890.jpeg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de