سلام به همه

من به جوجه ها و ساختمان یک قفس. چیزهای من آنلاین پیدا کردم به من می گوید که برای جلوگیری از شکارچیان حفر من باید یک 2′ گسترده صحن 14ga حصار سیم جوش در اطراف قفس و اجرا کنید. اما 2″x3″ مش به شما اجازه موش و موش و من کمی پارانوئید در مورد آن است.

بنابراین من فکر می کنم از چند گزینه شده اند تمیز کاری اینترنت (از جمله این انجمن ها) و جزئی اما نه کامل پاسخ. من تا حد زیادی درک افکار خود را.

() من می تواند دو تا و همچنین بر روی زمین دراز صحن از 1/4″ سخت افزار پارچه همراه با 14ga سیم…یا شاید حتی جای سیم ضخیم تر در دسترس نباشد. من احتمالا می خواهم به استفاده از فولاد ضد زنگ HWC—گران قیمت اما طولانی مدت در/در زمین ؟

(ب) برخی از پاسخ ها من دیده ام نشان می دهد دفن صحن پس از یک درنده—و به خصوص موش—فقط حفاری در مرئی لبه صحن و پس از آن تونل در سراسر و به قفس/اجرا شود. بنابراین در گزینه(ب) من دفن صحن شاید 2′ و پس از آن من می خواهم به آن را اجرا کنید به صورت عمودی و همچنین متصل به ساختار تشکیل L شکل زیرزمینی. اما این به این معنی حفر 2′ گسترده و 2′ گودال عمیق در اطراف قفس/اجرای—یک درد است.

(c) در این گزینه شاید من می خواهم ترک ضخامت سیم صحن در سطح خارج برای جلوگیری از روباه/راکون و برای جلوگیری موش/موش من می خواهم وضع HWC بر روی زمین در داخل اجرا شود. شاید برای محافظت از جوجه ها و جوندگان جلوگیری از گاز گرفتن آنها را از طریق مش, من می خواهم دفن HWC چند اینچ. هیچ حفاری ترانشه—فقط کمی از سطح حفاری در اجرا خود را.

(D) در این گزینه من می خواهم به خاک سپرده شد L از HWC به علاوه 14ga سیم در خارج از اجرا و من می خواهم اجرا HWC پایین به خاک سپرده شد چند اینچ زیر را اجرا کنید. Overkill اما دو لایه دفاعی.

افکار ؟ من با تکیه به نسبت (C) اما بیشتر از هر کس مذاکرات در مورد یک صحن یا احتمالا عمودی دفن حصار…hardlyanyone به نظر می رسد به بحث گذاشتن مش طبقه زیر خود را اجرا کنید

THANKYOU!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de