Quarantining یک گارد گاسلینگ (و سوالات متفرقه)

1 اگر او سالم به نظر می رسد بعید است که او ممکن است هر بیماری او می تواند عبور کند به جوجه ها بستگی دارد که در آن او از چند و اگر بیماری به رفتن در اطراف وجود دارد به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن خود را نیاز به انطباق با آنها را به خاطر او خیلی جوان است. من مطمئن هستم که چه مدت قرنطینه باید اما او به تنهایی مضر به سلامت جسمی و روانی. او حداقل باید با یک دیگر پرنده در حالی که او تهدید و همچنین به طوری که او می تواند به توسعه آنتی بادی از گله. گمان می کنم مهم نیست جنسیت و هر کس اتفاق می افتد به calmest.

2 او باید به خوردن چیزی مناسب برای پرندگان آبزی برای جوان goslings یک گله بیدار کننده او سن او ممکن است نیاز به شروع یک گله دان پس از آن همه گله خوراک.

3 تمام داخلی غازها هستند مناسب و معقول آگهی در زمانی که آنها جوان و توسعه خود را در پر پرواز, آنها گاهی اوقات می تواند روشن حصار. به عنوان سن آنها و با پر کردن آنها پرواز عضلات نمی توسعه مانند wild geese و بنابراین آنها قادر به حمایت از وزن خود را در پرواز بسیار طولانی است. قطع بال های غیر ضروری است. آن را به عنوان یک غاز یا غاز نر بعید است که برای فرار از محوطه را با پرواز بیش از آن مگر اینکه آنها دور انجام در حالی که بازی و یا B آنها ناراضی/تنهایی/احساس ناامنی در محوطه خود را.

4 غازها پرندگان اجتماعی هستند که با نوع خود است. من را دیده اند برخی از غازها شاد با مرغ یا اردک دوست, غازها, از دل و دوستان خوب اما یکی دیگر از غاز بهتر است به خاطر دلایل بیولوژیکی اگر آنها بهترین دوست است که یک مرغ یا اردک آنها ندارد و تقریبا به عنوان طولانی یک عمر به عنوان یک غاز. اگر وجود دارد بسیاری از جوجه های من ممکن است در مورد آنها نمی معاشرت با او مانند یک غاز خواهد چرا که او متفاوت است ترک او را تاکید کرد و تنهایی.

غازها باید شخصیت های مختلف یک دمدمی مزاج غاز نمی خواهد زحمت حفاظت از هر چیزی اگر او جسورانه او ممکن است سعی کنید بیش از حد. من می گویم “سعی” به دلیل اینکه آنها نگاه بزرگ آنها شکننده آسیب پذیر آنها محافظت از خود بلوف میزند دشمنان خود را در یک نمایش بزرگ برای ترساندن شکارچیان کوچک و آگاه نیست از آسیب پذیری خود. یک نگاه می تواند قرار داده تا بیشتر از یک مبارزه “بال بدتر از نیش” اما حتی آنها هیچ بازی حتی برای یک روباه است که می داند آنچه در آن انجام.
این یک غاز بزرگ ظاهر است که باعث می شود آنها را یک عامل بازدارنده است اما نه همیشه.

Ganders دریافت هورمونی اواسط زمستان و بهار این بدان معناست که آنها مستعد ابتلا به حمله به هر چیزی به عنوان یک تهدید یا رقیب است که می تواند شامل سایر پرندگان مانند مرغ اما نه همیشه آن را در فرد بستگی دارد. زن غازها همراه خوبی با هم داشتن تنها زنان را تضمین نمی کند که آنها نمی قلدر جوجه برخی از دختران می تواند چابک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>