سوال در مورد خوراک

وجود نظرات مختلف در مورد این موضوع در اینجا. من به برخی از معدن.

وجود دارد مقدار زیادی از مطالعات است که به طور مداوم نشان می دهد مقدار کلسیم در رشد جوجه ها “می توانید” به آنها آسیب برساند. می تواند لزوما به معنای این به ضرر همه آنها. تعداد آنها رابطه جنسی که مرد در بالا کلسیم رژیم غذایی و کاهش برخی از جوجه ها باز نگاه به اندام های داخلی و مقایسه آنها را به جوجه های مطرح شده در کاهش کلسیم در رژیم غذایی. من دیده ام یک مطالعه نشان داد که کلسیم بالا رژیم غذایی “می تواند” آسیب خروس. آن لطمه می زند و برخی دیگر آن را نمی کند.

آن چیزی نیست که در یک نیش آن چگونه بسیاری از مجموع گرم کلسیم می خورند در تمام طول روز. پس از آن که مرتب کردن بر اساس به طور متوسط بیش از چند روز هم نه فقط در یک روز. این مطالعات با استفاده از خوراک با مقدار کلسیم در لایه که تمام جوجه ها غذا خوردن. بسیاری از ما جوجه و جوجه خوردن چیزهای دیگر از این خوراک مرغ. مردم آنها را به رفتار و یا اجازه دهید آنها را برای خوراک مناسب بخشی از مواد غذایی خود را. زمانی که من یک broody مرغ افزایش جوجه با گله او طول می کشد آنها را به فیدر برخی از, اما از زمانی که او آنها را جستجوگری در چمن و دیگر مناطق. تغذیه آنها لایه احتمالا نمی خواهد به عنوان به احتمال زیاد برای صدمه زدن به کسانی که جوجه که جوجه ها که از خوردن هیچ چیز به جز لایه.

من همیشه جوجه در گله که تخمگذار در زمان. برخی از نوجوانان برخی از آنها مرغ پوست اندازی یا broody و من یک خروس است. معدن علوفه برای بسیاری از مواد غذایی خود را به علاوه آنها به آشپزخانه زباله و چیزهای زیادی از این باغ در فصل. من می خواهم احتمالا OK تغذیه لایه به همه آنها پس از خوردن آنها خیلی چیزهای دیگر اما من نمی. من خوراک 16 درصد پروتئین رشد با پوسته صدف در سمت. آنهایی که نیاز به صدف پوسته پوسته تخم مرغ به نظر می رسد که آنها به آن نیاز دارید. دیگران ممکن است به یک نیش می زنند و یا دو اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی غذا خوردن پوسته صدف به علت خود آسیب برساند. که راه من لازم نیست که به نگرانی در مورد هر یک از آنها بیش از حد کلسیم می باشد. اما متوجه من ارائه آن در کنار به طوری که آنها کنترل چه بخورند. اگر من آن را مخلوط با غذا و سپس من را شکست داد و هدف.

طرف دیگر وجود دارد به این. اگر همه یک مرغ تخمگذار می خورد بالا کلسیم لایه لایه باید تمام کلسیم او نیاز به او پوسته تخم مرغ. اما اگر آنها دریافت پایین کلسیم رفتار یا علوفه کم کلسیم علوفه آنها ممکن است به اندازه کافی برای استحکام پوسته تخم مرغ. ارائه پوسته صدف در کنار طول می کشد مراقبت از این.

وجود دارد بسیاری از می تواند به اگر و شاید در این. آن را به عنوان ساده به عنوان من می توانم خوراک کم کلسیم رشد با صدف صدف در سمت. آن را برای من کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>