سوال re: دونده اردک تخم مرغ عدد, و برای دیگران ؟

به طوری…سوال در مورد دونده اردک تولید اعداد.

این به خصوص به نقل از فوق العاده بد برای دونده اردک از نظر تولید در هر سال است. من می خواهم دیده می شود برخی از نقل قول از 150 سال است. برخی از نقل قول آنها از 200 سال است. و دیگران به نقل آنها بسیار بالا بود و کمتر از 300.

من این گیج کننده به دلیل تعداد بیش از حد متفاوت از یکدیگر است.

وجود دارد ممکن است چند اردک نژاد همچنین با بد اعداد. و من تعجب می کنم در مورد کسانی که بیش از حد. (توسط شماره بد منظورم بیشتر مانند وجود دارد به نظر می رسد بیش از یک طیف وسیعی نقل شده است که بسیار بسیار متفاوت است.)

و شاید برخی از اختلاف در دوندگان است که با توجه به برخی از افراد با قرار دادن ژن مختلف در دوندگان است. مثل من شنیده ام مردم وجود دارد که مخلوط khakis با دونده (بیش از نرمال خاکی که در حال حاضر برخی از دونده ژن در آنها ظاهرا). وجود دارد و ممکن است در شرایط دیگر مانند این.

همچنین تعجب که چگونه شما از چرم گاومیش اردک و khakis از هم جدا ؟ با توجه به اینکه همه ژن های خالص به نظر می رسد سخت به آنها بگویید از هم جدا ؟ یکی از khakis مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد متفاوت از دیگران است. بنابراین من تعجب اگر آن را در واقع می تواند یک buff اردک است که به نظر می رسد نوع خاکی-ish?)

این است که واقعا سرگرم کننده در واقع!

من مشتاقانه منتظر خواندن نظرات شما و قدردانی از تجربه خود را از بسیاری از مفید به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>