راکون آینده در باران

Biggins (حداقل 2) و اثبات سخت برای به دست آوردن. هدف اصلی شده است, ذرت شیرین, اما امشب gamecock. تله خط از سگ

توسط HASHTADONOH در 10 مرداد 1399
Biggins (حداقل 2) و اثبات سخت برای به دست آوردن. هدف اصلی شده است, ذرت شیرین, اما امشب gamecock. تله خط از سگ اثبات تله (4 واحد) baited با استفاده از ذرت شیرین دانه تصویب شد ، باران سنگین بود و من خیس بعد از 30 ثانیه. سگ گذراند به جلوگیری از آنها را از تمیز کردن تله و یا در حال اجرا coons هنوز به دام افتاده است. بازی دوربین نشان می دهد هر دو کسانی که بر روی بروید. من در خواب در 0220 هنگامی که سگ شروع chuffing سپس هنگامی که balistic تلاش برای تصویب کنید درب. من با چراغ قوه و مجرد و shirtless به انتشار آنها. به زودی به عنوان گرد گوشه خانه می شنیدم rooster squalling (راکون او بود و تلاش به او را از طریق قلم) و گام دیگری من می تواند حداقل دو بالغ راکون با چراغ قوه. سگ رفته بود خاموش شد و تقریبا در راکون زمانی که پیچ و مهره ای و رفت به سنگین برس. سگ آن به مبارزه حداقل یک راکون به همه زد پایین تپه. بوته بیش از حد سنگین و همه چیز را به مرطوب. راکون رو دور و نه درخت و یا حداقل سگ نمی تواند خط آنها را انجام داد. باران واقعی سنگین و من نمی بینم پای من در این مسائل است. آلمانی اشاره گر رو dinged کمی, اما من فکر می کنم که ممکن است ناشی از این بسیار موجب ناراحتی انگور. من می توانید ببینید واقعی هیچ زخم در او. او در حال لیسیدن پاها و شانه های بسیاری است. ما ممکن است بدست به nettles بیش از حد. پس من فقط به لبه آنها. همچنین باید به یاد داشته باشید به ترک سرگین چکمه در محل کار.

خروس منتشر شده از قلم بنابراین او می توان به پردازنده منطقه است. او نمی خواهد اجازه دهید من او را انتخاب کنید تا پس از او تا به حال به راه رفتن با سگ به گاراژ خود را. او به دنبال پرتو نور واقعی هست. طولانی راه رفتن در باران. درب گاراژ باز به طوری که او می تواند راه رفتن و پرش به بالا بر روی یک کولر. او بیش از حد مرطوب به پرواز. او خواهد شد تمایل به در سپیده دم. در حال حاضر او مشتاق به کار گرفته.

فردا دوم تله خط تنظیم خواهد شد بیشتر در پایین تپه و baited با پروتئین / چربی غنی از مواد. مسیر را باید mowed, بنابراین من می تواند اجرا تله حتی زمانی که باران مثل چند شب. این هیچ سرگرم کننده در تلاش برای مبارزه با راه خود را از طریق بسیار مرطوب و اغلب پوشش گیاهی خاردار که باران در حال حاضر بسیار بالا شما می توانید ببینید. این راکون من می خواهم برای کشتن به جای به سادگی اجرا کردن. آنها شده اند و در آینده هر زمان که ما یک زن و شوهر شب باران سنگین و سگ نمی تواند آنها را قطع و از جنگل و یا culvert بین خانه و جنگل.

من ممکن است راه اندازی hot-سیم نیز هست. بیش از حد بسیاری از تکه های به اندازه کافی دفاع از راکون است. سال آینده ذرت کاشته خواهد شد و نزدیک به باغ سیب. آنها باید بدانند که تمام تکه های ذرت در این شهرستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن