راکون صدمات (گرافیک)

من دیده ام جوجه های بهبود از صدمات مانند این. آن است که همه به این که آیا شما می خواهید برای قرار دادن در زمان و تلاش است.

اگر شما مطمئن شوید که هر دو دختر هستند از هم جدا شده از گله های خود را برای بهبود. جعبه سگ در قفس کار می کند بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ادغام مجدد بعد.

تمیز کردن لبه های اطراف زخم توسط پیرایش پشت هر پرهای که ممکن است در راه دریافت کنید. کلرهگزيدين شور و یا فقط ساده آب و صابون به خوبی کار می کنند برای شستن/آبیاری زخم. هنگامی که آنها را تمیز و خشک به آرامی.

اسپری با Vetericyn اگر شما هر گونه و اجازه دهید خشک شود.

کلید شفا در سطح منطقه صدمات مانند این است که به نگه داشتن زخم مرطوب! اعمال شایسته لایه ساده (بدون درد و مسکن) پماد آنتی بیوتیک. پوشش با گاز و بسته بندی فقط به اندازه کافی محکم برای نگه داشتن در محل.

تغییر پانسمان دو بار تا سه بار در روز و استفاده مجدد Vetericyn و پماد به عنوان مورد نیاز است.

اگر مگس می تواند یک مشکل ممکن است بهتر است به آنها را در به درمان برای جلوگیری از flystrike.

اتا: این امر می تواند عاقلانه برای کشف کردن چگونه راکون به دست اورد دسترسی به دختران خود و رفع نقطه ضعف اگر شما در حال حاضر نیست. آن را به عقب خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>